SON DAKİKA

Samsun'da tramvay yayaya çarptı
<>
HaberlerSamsun Namaz Saatleri16 Ocak Perşembe Samsun'da namaz saatleri

16 Ocak Perşembe Samsun'da namaz saatleri - Samsun Namaz Saatleri Haberleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 16 Ocak Perşembe Samsun'da namaz saatleri.

+
-
16 Ocak Perşembe Samsun'da namaz saatleri

Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

Peki Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 16 Ocak Perşembe Samsun'da namaz saatleri

16 OCAK PERŞEMBE SAMSUN NAMAZ SAATLERİ 

Samsun Sabah Namazı vakti : 06:21 

Samsun Öğlen Namazı vakti : 12:51 

Samsun İkindi Namazı vakti : 15:15 

Samsun Akşam Namazı vakti : 17:37 

Samsun Yatsı Namazı vakti : 19:02 

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namaz ı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

16 Ocak Perşembe Samsun namaz saatleri 

Diyanat İşleri Başkanlığı nın güneşin doğma ve batma zamanlarıan göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehire değişiklik gösteriyor.

Samsun genelinde sıkca arattığı sorular Samsun Sabah namazı kaçta? Öğlen Namazı kaçta okunuyor? Samsun ikindi namazı vakti? Samsun Akşam Namazı saat kaçta ? Samsun Yatsı ezanı saat kaçta okunuyor? sürekli takip ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da evine giren 3 kişi hayatını kararttıSAMSUN HABER
Samsun'da evine giren 3 kişi hayatını kararttı
Samsunlu Efsane: Yaşar DoğuSAMSUN HABER
Samsunlu Efsane: Yaşar Doğu
Kar yağışı fındıkçıların yüzünü güldürdüSAMSUN HABER
Kar yağışı fındıkçıların yüzünü güldürdü
İNSAN HAZRETLERİSAMSUN HABER
İNSAN HAZRETLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor - BAK spor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Samsunspor - BAK spor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Samsunspor BAK Spor maçı canlı yayın Samsunsonhaber'de Samsunspor BAK Spor maçı canlı yayın Samsunsonhaber'deSamsunspor BAK Spor maçı muhtemel ilk 11'i Samsunspor BAK Spor maçı muhtemel ilk 11'iBugün günlerden Samsunspor Bugün günlerden SamsunsporSamsun'da evine giren 3 kişi hayatını kararttı Samsun'da evine giren 3 kişi hayatını kararttıKar yağışı fındıkçıların yüzünü güldürdü Kar yağışı fındıkçıların yüzünü güldürdüSamsunspor BAK Spor maçı ücretsiz canlı yayın izle! Samsunspor BAK Spor maçı ücretsiz canlı yayın izle!Samsunspor'un BAK Spor maçı ilk 11'i Samsunspor'un BAK Spor maçı ilk 11'iSamsunspor maça hibrit çim üzerinde hazırlandı. Samsunspor maça hibrit çim üzerinde hazırlandı.26 Ocak Pazar Samsun hava durumu! 26 Ocak Pazar Samsun hava durumu!
SIRADAKİ HABER