SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da 31 Temmuz Cumartesi öğlen namazı saat kaçta?
< >
HaberlerSAMSUNSPORYüksel Yıldırım'dan Valilik ve Büyükşehir'e ziyaret

Yüksel Yıldırım'dan Valilik ve Büyükşehir'e ziyaret

+
-
Yüksel Yıldırımdan Valilik ve Büyükşehire ziyaret
Yüksel Yıldırım'dan Valilik ve Büyükşehir'e ziyaret

Sayın Valimiz Osman Kaymak, Okçuluk tesislerinde Samsunspor Futbol Akademisinin altyapı sahalarının yapılması için tam destek vererek gerekli tüm izinleri verdiğini söyledi.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım  ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen bugün yeni yılın ilk ziyaretlerini Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ’e gerçekleştirdi.

Önümüzdeki hafta biz de Samsunspor  kulübü olarak tesislere girip çalışmalara başlayacağız. Ayrıca Sayın Valimiz Osman Kaymak ’ı yaptığımız ziyarete katılan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın İsmail Hakkı Kasapoğlu ’nun onayı ile 19 Mayıs Stadyumu ’nun hibrit çim çalışmalarına resmi olarak 13 Ocak Pazartesi günü başlanmasına karar verildi.


Valilik ziyaretinin ardından Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

Bu ziyarette çok olumlu görüşmeler gerçekleşti ve önemli kararlar alındı. Buna göre, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batıpark alanındaki Okçuluk tesislerinin yanında bulunan 3 futbol sahalık kullanım alanının Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmesine karar verdi.

Bu 3 sahanın yapımı da Okçuluk tesisleri ile eş zamanlı olarak başlayacak. Bu sahaların yapım aşamasında Büyükşehir Belediyesi tüm ekipman ve lojistik desteğini vereceğine dair taahhütte bulundu. Böylece Samsunspor Futbol Akademisinin geleceği teminat altına alınmış oldu.

Ayrıca Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kirazlık mevkisin de bulunan dolgu tesisini de belediye meclisinden kararını geçirerek Samsunspor Kulübü Derneği ’ne tahsis etme sözü verdi.

Buradaki tesisin master planı Büyükşehir Belediyesi ile beraber hazırlanıp Büyükşehir Belediyesinin kontrolünde ve desteğinde Samsunspor Futbol Akademisinin modern tesislere kavuşması hedefi gerçekleştirilecektir.


Bu vesileyle, Samsunspor ’a maddi ve manevi her türlü desteği veren Osman Kaymak ve Sayın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir’e minnet ve şükranlarımızı sunuyor, kulübümüz ve tüm Samsunspor sevdalıları adına teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mustafa kaplan19 ay önce
Evet evet sayın büyükşehir belediye başkanımız Mustafa Demir şu anda elinde altın bir fırsat var yaptığım bütün zamların haricinde eğer Samsunspor muza böyle bir güzellik yaparsan harbiden sana oy vereceğim eğer yok geri dönüş yaparsan sana ben de oy vermeyeceğim verenleri de engelleyeceğim
SIRADAKİ HABER