SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da 2 kişiyi silahla vuran kadın tutuklandı
< >
HaberlerSAMSUN HABERHasan Uzunlar'dan son dakika açıklaması

Hasan Uzunlar'dan son dakika açıklaması

+
-
Hasan Uzunlardan son dakika açıklaması
Hasan Uzunlar'dan son dakika açıklaması

Atatürk'e ettiği hakaretle gündeme gelen Hasan Uzunlar geçtiğimiz günlerde MHP hakkında yaptığı açıklama AK Parti ve MHP arasında krize neden oldu. Hasan Uzunlar'dan Son dakika açıklaması

 

Samsun son dakika!  10 Kasım 'da Atatürk 'e ettiği ağır hakaretlerin ve oluşan kamuoyu tepkisinin ardından görevden alınan Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AKP Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar, bu defa da MHP ve AK Parti arasında ufak çaplı bir krize neden oldu.

Atatürk'e karşı yaptığı hakaret içerikli paylaşımları sonrasında görevden alınan ancak disipline verilmesine rağmen halen AK Parti'den ihraç işlemi gerçekleştirilmeyen Hasan Uzunlar, bu kez de hedefine Cumhur İttifakı  üyesi MHP 'lileri aldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Uzunlar, "Her zaman söylerim. MHP'den ayrılan Müslüman kesim Muhsin Yazıcıoğlu ile devam ettiler. Milliyetçi kesim MHP'de kaldı. (İYİ Parti'yi kastederek) İP'e de tüm bunlardan artanlar gitti" diye yazdı.

HASAN UZUNLAR MHP'DEN ÖZÜR DİLEDİ 

Hasan Uzunlar  kamuoyuna yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kamuoyuna Duyuru

Bütçe görüşmeleri sırasında sarıklı şehit babası hakkında “Mecliste ne işin var” diyen İYİ Parti Milletvekilinin paylaşımından bir yorumu alıntı yapıp paylaşmamı basında bazı art niyetli kişiler tarafından maksadını aşmış bir şekilde yayınlandığı görülmektedir.

Tekrar ediyorum, paylaştığım yorum benim değil İYİ Partili Milletvekilin paylaşımının altına yapılmış bir yorumdur...

Öncelikli olarak bu yorumu paylaşılmamdan ortaya çıkan yanlış anlaşılmalardan dolayı MHP’li kardeşlerimizden özür diliyorum.

Ayrıca bu haberi yapanların ve konuyla ilgili köşe yazısı yazanların kötü niyetli olduklarından en ufak bir şüphem yoktur.

Maksatlı haber yaparak şahsımı rencide  edenleri yüce Türk yargısına havale edeceğimin bilinmesini isterim..

Kamuoyuna saygıyla duyurulur..

Hasan Uzunlar

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER