SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerSamsunsporSamsunspor taraftarına yapılanı Çorumlu yapmaz

Samsunspor taraftarına yapılanı Çorumlu yapmaz - Samsunspor Haberleri

Futbol maçı izlemek için ehliyet şartının aranması şaşkınlığa neden oldu.

+
-
Samsunspor taraftarına yapılanı Çorumlu yapmaz
Samsunspor taraftarına yapılanı Çorumlu yapmaz

Yeni Çorumspor,  maçı izlemek isteyen Samsunspor  taraftarından ehliyet istedi.

Yeni Çorumspor Genel Koordinatörü Oğuzhan Yalçın , Pazar günü oynanacak Samsunspor maçı nın biletlerini ehliyet ibraz etmeyenlere satmayacaklarını söyledi.

Yalçın, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:
"Bizler Yeni Çorumspor Kulübü olarak, Samsunspor maçı nın biletlerini 700 adet olmak üzere Samsunspor yönetimine teslim etmiş bulunmaktayız. Konuyla ilgili olarak taraftarımızdan gelen yoğun mesajlar nedeniyle bu maçın biletlerini almak isteyenlere ehliyet gösterme zorunluluğu kararı aldık. Hatırlanacağı üzere daha önce satışa çıkartılan biletlere kimlik gösterme mecburiyeti koymuştuk. Ancak kimliklerde kimin hangi şehirli olduğuna dair bir ibare yer almamaktadır. Yoğun bir talebin olduğu bilet satışlarımızla Kulüp Başkanımız Sayın Fatih Özcan, yakınen ilgilenmekte ve saat başı tarafımdan bilgi almaktadır. Konu emniyet birimlerimiz tarafından da yakın takibe alınmış olup, maç günü kimlik kontrolü yapılacaktır. Bazı kişilerin Samsunlu futbol severler adına bilet temini uğraşı içerisinde oldukları da tarafımızdan bilinmektedir. Bu tutumu sergileyenler hakkında bizim kulüp olarak yapabilecek bir şeyimiz yok. Bu tutumu sergileyenler için takdiri Çorum halkına bırakıyoruz. Bizler Yeni Çorumspor Kulübü olarak Samsunspor maçında gerek taraftarlar gerekse de yönetim bazında en ufak bir olumsuzluk yaşanmaması adına maç saatine kadar yoğun bir mesai harcayacağız"dedi.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Qursad287 gün önce
Sıkıntı yok bilader sizde buraya geldiğinizde pasaportlarınızı getirin aksi halde pasaport olmadığı taktirde bilet alamazsınız. Yemin ediyorum bu çorumlularda gram beyin varsa ne olayım ya ehliyet diyor herif ??
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER