SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye oyunculuk teklifi
<>
HaberlerAk PartiAK Parti İl Başkanı Ersan Aksu iptal iddialarını yalanladı

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu iptal iddialarını yalanladı - Ak Parti Haberleri

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu; ''Kamuoyuna yansıdığı şekliyle, herhangi bir iptal ya da erteleme söz konusu değildir'' dedi.

+
-
AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu iptal iddialarını yalanladı
AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu iptal iddialarını yalanladı

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, kongre süreçlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu , 19 Mayıs  İlçesi mahalle delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından bir açıklama yaparak, kongre süreci gündemini değerlendirdi.

Delege seçimleri konusunda belirlenen takvime uygun şekilde sürecin devam ettiğini belirten Başkan Aksu'nun açıklaması şu şekilde:

“AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre süreci 7 Ekim 2019 tarihi itibariyle başlamış ve planlandığı şekliyle devam etmektedir.

Bu kapsamda; Genel Merkez Teşkilat başkanlığımızca belirlenen takvim çerçevesinde; 15 Aralık 2019 tarihine kadar tüm ilçelerimizde mahalle delege seçimlerimizin tamamlanması öngörülmüştür.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı olarak; bugün itibariyle 19 Mayıs ilçemizde mahalle delege seçimlerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Belirlenen takvim çerçevesinde; önümüzdeki günlerde diğer ilçelerimizde de mahalle delege seçimleri tamamlanacak ve ilçe teşkilatlarımız ilçe kongrelerine hazır bir duruma gelecektir.

Kamuoyuna yansıdığı şekliyle, herhangi bir iptal ya da erteleme söz konusu değildir. Delege seçim sürecinin ardından, ilçe kongreleri süreci başlayacak ve partimiz kongrelerde tüm ilçelerimizde kadrolarımıza tahkimat yapacak ve güçlenerek çıkacaktır. İl ve ilçelerimizi 2023'e taşıyacak kadrolarımız bu surette oluşturulacaktır."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER