HaberlerSamsunsporSamsunsonhaber'in yeni forma talihlisi belli oldu

Samsunsonhaber'in yeni forma talihlisi belli oldu - Samsunspor Haberleri

Samsunsonhaber.com'un 'Şehrinin takımına sahip çık' adı altında yaptığı forma kampanyasının yeni talihlisi belli oldu. Samet Sofuoğlu Samsunspor Store'dan istediği formayı seçerek teslim aldı.

+
-
Samsunsonhaber'in yeni forma talihlisi belli oldu

Samsun Haber :  Bir sevdadır Samsunspor . Bu sevdayı paylaşan büyük Samsunspor  taraftarına seslenerek ‘Şehrinin takımına sahip çık’ sloganı ile başlattığımız forma kampanyasının yeni talihlisi Samet Sofuoğlu  oldu.

Talihlimize formasını Samsunsonhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Bilik  teslim etti.

Samsunspor Store ’dan istediği formayı seçen Sofuoğlu ; “ Bu kampanya ve Samsunspor’a verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederim. Umarım bu kampanya forma satışları için de bir farkındalık oluşturur. Formayı kazandığım için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim” dedi.  dedi.

FORMAYI KAZANMAK İÇİN TIKLA 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Gurbetçi Samsunlu Memlekete GelinceSAMSUN HABER
Gurbetçi Samsunlu Memlekete Gelince...
Samsunspor'un Muhtemel 11'iSAMSUN HABER
Samsunspor'un Muhtemel 11'i
8 Aralık Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da bugün hava nasılSAMSUN HABER
8 Aralık Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da bugün hava nasıl?
Samsun'da hareketli anlar silahını ateşleyince SAMSUN HABER
Samsun'da hareketli anlar silahını ateşleyince

EN ÇOK OKUNANLAR

8 Aralık Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da bugün hava nasıl? 8 Aralık Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da bugün hava nasıl?Samsunspor, Çorum Karşısında Samsunspor, Çorum KarşısındaSamsunspor'un Muhtemel 11'i Samsunspor'un Muhtemel 11'iGiresun'da trafik kazası: 1 ölü Giresun'da trafik kazası: 1 ölüSakarya'da trafik kazası: 1'i çocuk 3 yaralı Sakarya'da trafik kazası: 1'i çocuk 3 yaralıSivas'ta 4 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı Sivas'ta 4 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdıGurbetçi Samsunlu Memlekete Gelince... Gurbetçi Samsunlu Memlekete Gelince...
SIRADAKİ HABER