HaberlerSamsunSamsun'da böyle bir günde en anlamlı uzlaşma

Samsun'da böyle bir günde en anlamlı uzlaşma - Samsun Haberleri

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde yapılan uzlaşma kapsamındaki edimin toplumsal barışa katkı sağladığı gibi engelli çocuklara da katkı sağladı.

+
-
Samsun'da böyle bir günde en anlamlı uzlaşma

Samsun 'da F.K ve M.K, şüpheli S.T'nin kendilerini tehdit ettiği iddiasıyla şikayette bulundu.

Şüpheli S.T. hakkında 'kişilerin huzur ve sükununu bozma ve basit tehdit' suçundan Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı nda soruşturma başlatıldı.

Olaya konu suçun uzlaştırma  kapsamında olan suçlardan olması nedeniyle Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosunca yapılan görevlendirme sonucu uzlaştırmacı Mehmet Semercioğlu tarafından taraflar arasında yapılan müzakereler sonucunda şüpheli S.T'nin Samsun Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Evlerinde devlet koruması altında kalan engelli çocukların bulunduğu evde kullanılmak üzere bir adet çamaşır makinesi ve bir adet elektrik süpürgesi bağışlaması edimi ile taraflar arasındaki uzlaşma sağlandı.

S.T. söz konusu çamaşır makinesi ve elektrik süpürgeyi Çocuk Evleri görevlilerine teslim etti.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Seksenler dizisindeki Samsunspor diyaloğu duygulandırdıSAMSUN HABER
Seksenler dizisindeki Samsunspor diyaloğu duygulandırdı
Samsun Valisi Kaymak: 'Ülkemiz 2023 hedeflerine ulaşacaktır'SAMSUN HABER
Samsun Valisi Kaymak: 'Ülkemiz 2023 hedeflerine ulaşacaktır'
Salon Okçuluk Türkiye Kupası Samsun'da başladıSAMSUN HABER
Salon Okçuluk Türkiye Kupası Samsun'da başladı
Nikah başvuruları azaldıSAMSUN HABER
Nikah başvuruları azaldı

EN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR TARAFTARINA MÜJDE SAMSUNSPOR TARAFTARINA MÜJDEBaba oğul birlikte silahlı saldırı düzenledi 4 yaralı Baba oğul birlikte silahlı saldırı düzenledi 4 yaralıAv. Tufan Akcagöz..HALK BANKASINI TURGUT DOLANDIRDI! Av. Tufan Akcagöz..HALK BANKASINI TURGUT DOLANDIRDI!11 Aralık Çarşamba Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da bugün hava nasıl? 11 Aralık Çarşamba Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da bugün hava nasıl?Samsun Çiftlik Caddesi trafiğe açılıyor iddiası Samsun Çiftlik Caddesi trafiğe açılıyor iddiasıSamsunspor Divan Kurulu'ndan açıklama! Samsunspor Divan Kurulu'ndan açıklama!Muhtar Mustafa Eyüpoğlu:' Aldığımız parayı hak etmiyoruz' Muhtar Mustafa Eyüpoğlu:' Aldığımız parayı hak etmiyoruz'Üniversite mezunu genç kız kaz yetiştiricisi oldu Üniversite mezunu genç kız kaz yetiştiricisi olduSamsunspor, 1922 Konyaspor'a bileniyor Samsunspor, 1922 Konyaspor'a bileniyorSamsun'da cezaevi firarisine tutuklama Samsun'da cezaevi firarisine tutuklama
SIRADAKİ HABER