SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da hakim gözaltına alındı
< >
HaberlerSAMSUN HABER2 Aralık Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu

2 Aralık Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu

2 Aralık Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu. Samsun'da hava bugün güneşli mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
2 Aralık Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu
2 Aralık Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu

Samsun Hava durumu: Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü  'nün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu olacak.

 Samsun Haberleri ilçelerde hava durumu nasıl olacak? 

19 Mayıs Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 6 en yüksek sıcaklı ise 16 derece olacağı tahmin ediliyor.

Alaçam Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 5 en yüksek sıcaklık ise 16 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu  verilerine göre havanın parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor. 

Ayvacık Hava Durumu  verilerine göre parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 5 en yüksek sıcaklık ise 16 derce olacağı tahmin ediliyor.

Bafra Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

Canik Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 9 en yüksek sıcaklık ise 16 derce olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba Hava Durumu  verilerine göre parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 4 en yüksek sıcaklı ise 17 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu hava bekleniyor. En düşük sıcaklık -3 en yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu hava bekleniyor. En yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ladik Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu hava bekleniyor. En düşük sıcaklık -4 en yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

Salıpazarı Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 6 en yüksek sıcaklı ise 16 derce olacağı tahmin ediliyor.

Tekkeköy Hava Durum u verilerine göre parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 6 en yüksek sıcaklı ise 16 derce olacağı tahmin ediliyor.

Terme Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 6 en yüksek sıcaklık ise 16 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık -1 en yüksek sıcaklık ise 13 derce olacağı tahmin ediliyor.

Yakakent Hava Durumu  verilerine göre ilçede çparçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağmurlu bir hava bekleniyor.. En düşük sıcaklık 7 en yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER