HaberlerSamsunSamsunspor'dan Atatürk'lü kapak

Samsunspor'dan Atatürk'lü kapak - Samsun Haberleri

Samsunspor'dan sosyal medyada Atatürk kapağı gündem oldu

+
-
Samsunspor'dan Atatürk'lü kapak

Bir sosyal medya hesabından Thomas Shelby 'in bir fotoğrafı paylaşılarak "Bu kıyafetle senden daha karizma olabilecek adam daha yok" ifadeleri kullanıldı. Samsunspor 'un resmi twitter hesabı ndan bu paylaşıma adeta yılın kapağı olabilecek bir cevap geldi.

Samsunspor  hesabından Atatürk 'ün bir pozu paylaşılarak 'Var' cevabı verildi.

Bunun üzerine sosyal medyadan Samsunspor'a büyük övgüler gelirken bu kapak niteliğindeki cevap sosyal medya  kullanıcıları tarafından paylaşıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun Eğitim dergisi 2 sayısı çıktıSAMSUN HABER
Samsun Eğitim dergisi 2. sayısı çıktı
Samsun Gıda Fuarı açıldıSAMSUN HABER
Samsun Gıda Fuarı açıldı
Dr Al: 'Çağın hastalığı diyabetin tedavisi var'SAMSUN HABER
Dr. Al: 'Çağın hastalığı diyabetin tedavisi var'
Hurda teşviki sona erdiğinde otomobil piyasası nasıl etkilenecekSAMSUN HABER
Hurda teşviki sona erdiğinde otomobil piyasası nasıl etkilenecek?

EN ÇOK OKUNANLAR

21 Kasım Samsun fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi 21 Kasım Samsun fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi21 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor? 21 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor?21 Kasım Perşembe altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar? 21 Kasım Perşembe altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar?Samsunspor-Şanlıurfaspor Maçının Yayını Yok Mu? Samsunspor-Şanlıurfaspor Maçının Yayını Yok Mu?21 Kasım Perşembe Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 21 Kasım Perşembe Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?21 Kasım Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu 21 Kasım Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumuSamsunsporlu futbolcu operasyon geçirdi Samsunsporlu futbolcu operasyon geçirdiSamsun'da kimya profesörünün korkunç intiharı Samsun'da kimya profesörünün korkunç intiharıSamsunspor ekipi maç öncesinde kahvaltıda bir araya geldi. Samsunspor ekipi maç öncesinde kahvaltıda bir araya geldi.Artık Samsun'dan taşınacak Artık Samsun'dan taşınacak
SIRADAKİ HABER