SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerGöksel Kaya10 Kasım gelirken Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya yeniden gündemde

10 Kasım gelirken Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya yeniden gündemde - Göksel Kaya Haberleri

Özellikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım gibi günlerde ortaya çıkan Atatürk'e benzeyen adam olarak ün yapan Göksel Kaya yeniden gündemde.

+
-
10 Kasım gelirken Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya yeniden gündemde

Atatürk ’e sadece yüzünün benzemesi ile prim sağlayan Atatürk’e benzemeyi gelir kapısına dönüştüren Göksel Kaya ’ya tepkiler de artıyor.

Samsunsonhaber köşe yazarlarından Yusuf Demircioğlu  da Atatürk'e benzemenin ekmeği başlıklı yazısıyla bu konuya değinmişti .

Ardahan doğumlu Kaya, aslında Tariş'de memurluk yaparken istifa edip ticarete atılıyor. Ancak işleri kötü gidince Atatürk’e benzemenin ekmeğini yemeye başlamış.

 

 

Ancak, bu durum insanları oldukça rahatsız eder vaziyete gelmiş durumda. Sosyal medyadan da tepkiler çığ gibi büyüyor. Gerçek şu ki; "Atatürk'e benzeyen adam" Göksal Kaya, bir şekilde gündeme oturmuş durumda.

 

 ATATÜRK'E BENZEMENİN EKMEĞİ

Yusuf Demircioğlu'nun kaleminden 

ATATÜRK'E BENZEMENİN EKMEĞİ 

Bu ülkenin denizi biter, kerizi bitmez. Amerika için fırsatlar ülkesi derler. Oysa fırsatların başkenti Türkiye’dir. Zengin olmak, para kazanmak için yapmanız gereken tek şey size inanacak, değer verecek kerizleri bulmak.

Sülün Osman, keriz bulmak konusunda ustaydı. Taksim Meydanı'na paspas serip oradan geçenlerden 'burası benim” diyerek para alıyormuş, sonrasında ''ne kadar kazanıyorsun sen buradan'' diyenlere Taksim Meydanı'nı satıyormuş.

Sonra Fadıl Akgündüz çıktı piyasaya, nam-ı diğer Jet Fadıl “Türkiye’nin ilk yerli otomobilini üreteceğim.” dedi. Ünlü isimlerle reklamını yaptı. Piyasadan parayı topladı. Üreteceği arabanın ismi İmza idi. Otomobili üretmedi ama dolandırıcılık tarihine imzasını attı.


YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER