HaberlerOrduAltınordu Belediyesinden kandil simidi ikramı

Altınordu Belediyesinden kandil simidi ikramı - Ordu Haberleri

Altınordu Belediyesi tarafından Mevlid Kandili dolayısıyla şehrin çeşitli yerlerinde kandil simidi dağıtıldı.

+
-
Altınordu Belediyesinden kandil simidi ikramı

Altınordu Belediyesi belediyecilik alanında yürüttüğü çalışmaların yanı sıra sosyal yönlü faaliyetler gerçekleştirmeye de devam ediyor. 'Paylaşmanın ve bereketin yurdu Altınordu' sloganıyla sosyal yönlü çalışmalarını sürdüren, bu tür dini ve milli günleri milletimizin, şehrimizin ve hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik, dayanışma ve bir arada olma günlerine dönüştürmeyi hedefleyen Altınordu Belediyesi, bu kapsamda Mevlid Kandili dolasıyla kandil simidi dağıtımı etkinliği gerçekleştirdi.
Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen kandil simidi dağıtım etkinliği Orta Cami, Ulu Cami, İmam Hatip Cami ve Köprübaşı'nda kurulan stantlarda yapılırken polis noktaları, gazi ve şehit yakınları derneği, cemevi ve siyasi partilerde de kandil simidi dağıtıldı.
Altınorduluların yoğun ilgi gösterdiği kandil simidi dağıtım etkinliğine katılan Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ise kurulan stantlarda vatandaşların Mevlid Kandili'ni tebrik etti ve kandil simidi ikramında bulundular.
Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen kandil simidi dağıtım etkinliğinden duydukları memnuniyetini dile getiren Altınordulular ise emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Özel Pendik'te iki otomobilin birbirine girdiği kaza kameradaGÜNDEM
(Özel) Pendik'te iki otomobilin birbirine girdiği kaza kamerada
Motosikletli sürücülerin ölümden döndüğü anlar şehir polis kamerasındaGÜNDEM
Motosikletli sürücülerin ölümden döndüğü anlar şehir polis kamerasında
Atçılık ve antrenörlüğü bölümü genç öğrencilerin gözdesiGÜNDEM
Atçılık ve antrenörlüğü bölümü genç öğrencilerin gözdesi
İki üniversite bitirdi kendi iş yerini açtıGÜNDEM
İki üniversite bitirdi kendi iş yerini açtı

EN ÇOK OKUNANLAR

21 Kasım Samsun fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi 21 Kasım Samsun fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi21 Kasım Perşembe altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar? 21 Kasım Perşembe altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar?21 Kasım Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu 21 Kasım Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumuKazada otomobilin kopan kapısından yola savrulan kadın hayatını kaybetti Kazada otomobilin kopan kapısından yola savrulan kadın hayatını kaybettiSiyanürün satışına yasak geliyor Siyanürün satışına yasak geliyorAman dikkat geliyor! Meteoroloji uyardı Aman dikkat geliyor! Meteoroloji uyardıOrdu'ya Şehir Hastanesi Müjdesi Ordu'ya Şehir Hastanesi MüjdesiAşırı soğuktan dereler dondu Aşırı soğuktan dereler dondu'Arılar beni tanır' dedi, yarı çıplak peteklerin arısına daldı 'Arılar beni tanır' dedi, yarı çıplak peteklerin arısına daldıİki üniversite bitirdi kendi iş yerini açtı İki üniversite bitirdi kendi iş yerini açtı
SIRADAKİ HABER