HaberlerSamsunSamsun'da Lösemili Çocuklara Haluk Levent'ten moral ziyareti

Samsun'da Lösemili Çocuklara Haluk Levent'ten moral ziyareti - Samsun Haberleri

Konser için Samsun'a gelen Haluk Levent, VM Medical Park Hastanesi'nde tedavi gören miniklere moral verdi.

+
-
Samsun'da Lösemili Çocuklara Haluk Levent'ten moral ziyareti

Konser için Samsun'a gelen Haluk Levent, VM Medical Park Samsun Hastanesi Çocuk Hematoloji Kliniği'nde tedavi gören minikleri ziyaret ederek yüzlerini güldürdü. 

VM Medical Park Samsun Hastanesi tarafından yayınlanan sosyal medya mesakı ile de yakın zamanda annesini kaybeden Haluk Levent'e başsağlığı dilendi. 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da 'Sağlıklı Beslenme Sempozyumu'SAMSUN HABER
Samsun'da 'Sağlıklı Beslenme Sempozyumu'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor!SAMSUN HABER
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor!
Samsun, Türkiye'de 15 sırada!SAMSUN HABER
Samsun, Türkiye'de 15. sırada!
Hukukçular Çarşamba'da buluştuSAMSUN HABER
Hukukçular Çarşamba'da buluştu

EN ÇOK OKUNANLAR

19 Kasım fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi 19 Kasım fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi19 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor? 19 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor?19 Kasım Salı altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar? 19 Kasım Salı altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar?19 Kasım Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 19 Kasım Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?Samsunspor ve Ertuğrul Sağlam İçin Bir Fotoğrafın Hikâyesi Samsunspor ve Ertuğrul Sağlam İçin Bir Fotoğrafın Hikâyesi19 Kasım Samsun ve ilçeleri hava durumu 19 Kasım Samsun ve ilçeleri hava durumuErtuğrul Sağlam imzayı atıyor! Samsunsonhaber'den canlı yayınlanacak Ertuğrul Sağlam imzayı atıyor! Samsunsonhaber'den canlı yayınlanacak'Samsunspor Türkiye Şampiyonu olma yolunda' 'Samsunspor Türkiye Şampiyonu olma yolunda'Samsun Valiliği uyardı ceza geliyor! Son gün 1 Aralık Samsun Valiliği uyardı ceza geliyor! Son gün 1 AralıkSamsunspor'un kalesi deplasmana kapalı Samsunspor'un kalesi deplasmana kapalı
SIRADAKİ HABER