HaberlerTaciz16 Yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismar

16 Yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismar - Taciz Haberleri

Lise yurdun'da kalan 16 yaşındaki çocuk, tacize uğradı, Yurdun'dan atıldı, taciz eden şahıs tarafından tehdit edildi. Savunması ise şaşırtı' sende istedin'.

+
-
16 Yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismar

21 yaşında tıp fakültesi okumakta olan O.K. isimli erkek öğrenci, Zonguldak Başsavcılığı 'na gitti ve 5 yıl önce başından geçen olayı anlatarak şikayetini iletti. O.K. isimli genç, lisede eğitim gördüğü sırada , 2014 yılında bir yurtta kaldığını söyledi.

O.K. kaldığı yurttaki bir görevlinin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti ve suç duyurusunda bulundu. Şikayetini savcılığa ileten O.K. 'nın ifadesi alındı. O.K. savcıya verdiği ifadesinde, kaldığı yurdun diğer şubesinde görevli U.D. isimli kişinin kendisini çalıştığı yurda çağırdığını ve burada cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Yaşanan feci olay sonrası kendini yurt binasından aşağı atmak istediğini söyleyen O.K. , buna U.D. 'nin engel olduğunu ve kendisine tehditlerde bulunduğunu iddia etti.

O.K. 'nın ifadesi şu şekilde;

"Ben olayı bir ay kadar sonra, yurtta görevli H.G.’ye anlattım. Kendisi de eğitim sorumlusu R.A.’ya anlatmış. R.A. benle görüştüğünde 'Biz U.D. ile görüştük ve onu gönderdik ama sen de istemişsin' dedi. Ben olay tarihinde 16 yaşındaydım. Olayın ne olduğu konusunda yeterli bilgiye sahip değildim. Beni tehdit ettiği için kimseye anlatamadım. Ben bir ay sonra olayı diğer hocalara anlatmamla yurttan atıldım. İki yıldır psikolojik tedavi görüyorum. Ben U.D. ve olayın ardından yasal işlem yapamayan yurt görevlilerinden şikayetçiyim."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
İki üniversite bitirdi kendi iş yerini açtıGÜNDEM
İki üniversite bitirdi kendi iş yerini açtı
Aman dikkat geliyor! Meteoroloji uyardıGÜNDEM
Aman dikkat geliyor! Meteoroloji uyardı
Atatürk Üniversitesi'nden örnek tesisGÜNDEM
Atatürk Üniversitesi'nden örnek tesis
Siyanürün satışına yasak geliyorGÜNDEM
Siyanürün satışına yasak geliyor

EN ÇOK OKUNANLAR

21 Kasım Samsun fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi 21 Kasım Samsun fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi21 Kasım Perşembe altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar? 21 Kasım Perşembe altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar?21 Kasım Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu 21 Kasım Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumuKazada otomobilin kopan kapısından yola savrulan kadın hayatını kaybetti Kazada otomobilin kopan kapısından yola savrulan kadın hayatını kaybettiSiyanürün satışına yasak geliyor Siyanürün satışına yasak geliyorAşırı soğuktan dereler dondu Aşırı soğuktan dereler donduOrdu'ya Şehir Hastanesi Müjdesi Ordu'ya Şehir Hastanesi Müjdesi'Arılar beni tanır' dedi, yarı çıplak peteklerin arısına daldı 'Arılar beni tanır' dedi, yarı çıplak peteklerin arısına daldıBayburt Üniversitesi ile OSB Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı Bayburt Üniversitesi ile OSB Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandıAman dikkat geliyor! Meteoroloji uyardı Aman dikkat geliyor! Meteoroloji uyardı
SIRADAKİ HABER