HaberlerSamsunSamsunsporlu Eğitimciler Platformu'ndan manifesto

Samsunsporlu Eğitimciler Platformu'ndan manifesto - Samsun Haberleri

Samsunsporlu Eğitimciler Platformu yayınladığı manifesto ile 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' adlı kampanyaya destek verdiler.

+
-
Samsunsporlu Eğitimciler Platformu'ndan manifesto

 

Yeni neslin Samsunspor 'u sahiplenmeleri adına başlatılan 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur ' adlı kampanya son günlerde bazı provakatörler  tarafından farklı noktalara çekilmeye çalışıldı. Ancak Samsun'da oluşan bilinç sayesinde bu oyunlar bozuldu. Son olarak Samsunsporlu Eğitimciler Platformu 'da yayınladığı manifesto ile " Bu şehrin çocuklarının Samsunsporlu olması için mücadele edeceğiz" dediler.

İşte o manifesto:

Platformumuzun bir numaralı ve değiştirilemez kuralı "Sadece Samsunsporlu" bir eğitimci olmaktır. 

Çünkü Samsunspor tektir ve yanında eşantiyon olarak bir başka takım tutulamayacağı gibi, kendisine de ikinci takım muamelesi yapılamaz!

Çünkü bu şehrin bir takımı vardır. 

Başka takımlılığı ile maruf olan, kişisel PR çalışması için Samsunspor'u basamak olarak kullanan başka kişi ve kurumların maddi manevi emeklerini sömürerek ön plana çıkan her türlü kişi ve oluşumdan uzak durduğumuz gibi, yaşı müsait olduğu halde Samsunspor'umuzun dününde yer almayanların yarınında da yer almaması gerektiği fikrindeyiz. 

Armamızda taşımaktan dolayı gurur duyduğumuz Atatürk'e sevgisi baki olan Samsunluluk ve Samsunsporluluk şuuruna sahip eğitimciler olarak buradayız. 

Samsunsporluluğu sadece maç günleri değil, hayatın her aşamasında ilke edinen ve şahsi siyasi düşüncelerimiz ve dünya görüşümüzün önünde tutarak, eğitimciliğin sadece bir meslek değil, bir hayat tarzı ve rol model olduğu gerçeğinden hareketle Samsunluluk aidiyeti ve Samsunsporluluk gururu ile bir araya gelmiş bulunmaktayız. 

Bizler Samsunspor için çalışan üreten, eser bırakan Samsunsporluluk kültürüne katkıda bulunan eğitimciler olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da tribünlerde yer almaya devam edeceğiz. 

Ve bu durum yanında bu şehrin çocuklarının sadece Samsunsporlu olmaları içinde gayret göstereceğiz. Yeni nesillere Samsunspor sevgisini aşılamak bilinciyle çıktığımız bu yolda bizim gibi düşünen eğitimcilere kapımız ve gönlümüz her daim açıktır. 

YORUMLAR2 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Erol şentürk13 gün önce
bu platformu canı gönülden destekliyorum.tabiki bu şehrin çucukları SAMSUNSPORlu olacak .daha sonra başka takıma sempati duya bilir.NE MUTLU SAMSUN SPORLUYUM DİYENE.
Öğretmen!13 gün önce
Çift takımlıların sızma girişimlerine karşı çok güzel bir hamle olmuş. Yaşasın Samsunspor'a karşılıksız gönül verenler!
Recep Sermet Boyar'dan açıklamaSAMSUNSPOR
Recep Sermet Boyar'dan açıklama
Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maç özetiSAMSUNSPOR
Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maç özeti
TFF 2 Lig: Hekimoğlu Trabzon: 0 - Samsunspor: 5SAMSUNSPOR
TFF 2. Lig: Hekimoğlu Trabzon: 0 - Samsunspor: 5
Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maç sonucuSAMSUNSPOR
Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maç sonucu

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı ücretsiz canlı yayın Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı ücretsiz canlı yayınSamsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı canlı yayın nasıl izlerim? Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı canlı yayın nasıl izlerim?Ertuğrul Sağlam'dan Samsunspor'a ilk hamle Ertuğrul Sağlam'dan Samsunspor'a ilk hamleSamsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı canlı anlatım Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı canlı anlatımErtuğrul Sağlam Samsunspor maçını izliyor Ertuğrul Sağlam Samsunspor maçını izliyorSamsunspor Hekimoğlu Trabzon ilk yarı sonucu Samsunspor Hekimoğlu Trabzon ilk yarı sonucuNeslihan Hancıoğlu'ndan Samsunspor'a destek Neslihan Hancıoğlu'ndan Samsunspor'a destekSamsunspor Hekimoğlu TFK maç bilgileri Samsunspor Hekimoğlu TFK maç bilgileriSamsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı ilk 11'i Samsunspor Hekimoğlu Trabzon maçı ilk 11'iSamsunspor Hekimoğlu Trabzon FK maçı muhtemel ilk 11'i Samsunspor Hekimoğlu Trabzon FK maçı muhtemel ilk 11'i
SIRADAKİ HABER