HaberlerİstanbulSANKON, Sudan'da gerçekleştirilecek 'Hartum İş Dünyası Fuarı'na katılacak

SANKON, Sudan'da gerçekleştirilecek 'Hartum İş Dünyası Fuarı'na katılacak - İstanbul Haberleri

Sanayici İş Kadınları ve İs Adamları Konfederasyonu (SANKON) 2020 Ocak ayında Sudan Cumhuriyeti başkenti Hortumda 37. düzenlenecek olan 'Uluslararası Hartum İş Dünyası Fuarı'na bünyesindeki çok sayıda şirket ile katılacağını açıkladı.

+
-
SANKON, Sudan'da gerçekleştirilecek 'Hartum İş Dünyası Fuarı'na katılacak

Türkiye'nin en büyük uluslararası ekonomik sivil toplum kuruluşlarından birisi olan SANKON önümüzdeki yıl ocak ayında Sudan Cumhuriyeti Başkenti Hortumda 37. düzenlenecek olan Uluslararası Hartum iş dünyası Fuarına bünyesindeki şirketleri ile temsil edileceğini duyurdu.
28 Ocak 'ta Sudan Cumhuriyeti hükümetinin organize ettiği fuara Afrika, Arap, Avrupa ve bütün dünya devletlerinden şirketlerinin katılım sağlaması bekleniyor. Sudan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği başkent Hartum da yapılacak olan fuara, SANKON'a üye şirketleri de davet etti.
SANKON Genel Merkezin'den konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, SANKON'un Genel Başkan Ferudun Cevahiroğlu öncülüğündeki heyet ile davete icabet edeceği kaydedildi. Açıklamada, 'Ocak ayının son haftası Türkiye Cumhuriyeti ile Sudan Cumhuriyeti arasında ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla Türk şirketlerini temsilen Türk hükümetinin destek ve katkıları ile bir grup iş kadını iş adamı ve yatırımcılarla Hartum'a resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir' ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SUAT GÜLTEKİN.252 gün önce
HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTIR .ÖNCELİKLE SANKON GENEL BAŞKANI FERUDUN CEVAHİROGLU. VE BAŞKAN VEKİLİ ORHAN BEŞİKTEPE. TÜM YURT DIŞI VE YURT İÇİNDEKİ BAŞKANLARIMIZI TEBRİK EDERİM.FALİYETLERİNİZİ YAKINDAN TAKİP EDEN BİRİSİ OLARAK KISA SÜREDE YAPTIĞINIZ HİZMETLER ..ŞAYAN-I TAKDİR.DİR.ALLAH YARDIMCINIZ YOLUNUZ AÇIK OLSUN.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER