SAMSUN SON DAKİKA

Atakum'da 500 sporcu yarıştı
< >
HaberlerSAMSUN HABER29 Ekim Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da yağmur yağacak mı?

29 Ekim Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da yağmur yağacak mı?

+
-
29 Ekim Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsunda yağmur yağacak mı?
29 Ekim Samsun ve ilçeleri hava durumu, Samsun'da yağmur yağacak mı?

29 Ekim Salı Samsun ve ilçeleri hava durumu. Samsun'da hava bugün güneşli mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü 'nün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava parçalı bulutlu olacak.

Samsun Haberleri ilçelerde hava durumu nasıl olacak?

19 Mayıs Hava Durumu  verilerine göre ilçede çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklı ise 20 derce olacağı tahmin ediliyor.

Alaçam Hava Durumu  verilerine göre ilçede havanın çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor.En düşük sıcaklık 12 en yüksek sıcaklık ise 20 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu  verilerine göre havanın çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor. en düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ayvacık Hava Durumu  verilerine göre havanın çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor.En düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık ise 19 derce olacağı tahmin ediliyor.

Bafra Hava Durumu  verilerine göre ilçede havanın çok bulutlu olacağı bekleniyor.En düşük sıcaklık 17 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Canik Hava Durumu  verilerine göre ilçede havanın çok bulutlu olacağı en düşük sıcaklık 13 en yüksek sıcaklık ise 20derce olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba Hava Durumu  verilerine göre havanın Sağnak yağışlı  olacağı tahmin ediliyor. en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 20 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durum u verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu  verilerine göre havanın çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor.En düşük sıcaklık 10,  En yüksek sıcaklık ise 18 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ladik Hava Durumu  verilerine göre ilçede havanın çok bulutlu olacağı bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 en yüksek sıcaklık ise 15 derce olacağı tahmin ediliyor.

Salıpazarı Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 20 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Tekkeköy Hava Durumu  verilerine göre havanın çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor. en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Terme Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava çok bulutlu en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu  verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık ise 21 derce olacağı tahmin ediliyor.

Yakakent Hava Durumu  verilerine göre ilçede çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER