SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da tavuk üst geçidi yapıldı
< >
HaberlerSAMSUN HABERSağlıklı ve mutlu çocuklar için uzmanlar bir araya geldi

Sağlıklı ve mutlu çocuklar için uzmanlar bir araya geldi

+
-
Sağlıklı ve mutlu çocuklar için uzmanlar bir araya geldi
Sağlıklı ve mutlu çocuklar için uzmanlar bir araya geldi

Liv Hospital Samsun'un katılımı ile Psikolab Psikolojik Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen 'Bilinçli Ebeveyn Mutlu Çocuk İstasyonu' etkinliğinde uzmanlar bir araya geldi.

Samsun Haber : Kidsnook tarafından geliştirilen ‘Babynook’ 4-8 ve 9-12 ay bebek programı uygulamalarının faydaları annelere anlatıldı.

Uzman Söyleşilerine Liv Hospital Samsun  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Harika Sönmez, Kidsnook kurucularından Dil Bilimci Yazar Masal Anlatıcısı Ayşegül Dede, Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul, Uzman Klinik Psikolog Berika Öztorun Kabataş ve Uzman Klinik Psikolog Hande Şafak konuk oldu.

Yoğun ilgi gören Bilinçli Ebeveyn Mutlu Çocuk İstasyonu Uzman Söyleşilerinde, Uzm. Dr. Harika Sönmez  ‘evdeki ilk müdahaleler ve bebeğiniz hakkında merak ettikleriniz’, Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul ‘bebek masajı’, Kidsnook Kurucusu Dilbilimci-Yazar-Masal Anlatıcısı Ayşegül Dede, Uzm. Klinik Psikolog Hande Şafak ve Uzm. Klinik Berika Öztorun Kabataş ‘hikaye anlatıcılığı duyu bütünleme oyunlarının çocuk gelişimine etkisi’ konularında söyleşi yaptı ve annelerin sorularını yanıtladı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER