HaberlerCemil DeveciCemil Deveci Atakum Belediyesi'nde çıkan kavga hakkında açıklama yaptı

Cemil Deveci Atakum Belediyesi'nde çıkan kavga hakkında açıklama yaptı - Cemil Deveci Haberleri

Atakum Belediyesi'nde Park ve Bahçeler Müdürü ile Fen İşleri Müdürü arasında çıkan kavga karakolda bitti. Cemil Deveci olaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

+
-
Cemil Deveci Atakum Belediyesi'nde çıkan kavga hakkında açıklama yaptı

Samsun son dakika!  Atakum Belediyesinde Park ve Bahçeler Müdürü ile Fen İşleri Müdürü arasında sözlü tartışma kavgaya dönüştü.

İki idari müdür ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

Kavganın ardından Samsun'da bazı yerel haber sitelerinde olay iki müdürün silahlı kavgaya girmesi sonucunda Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci 'nin de karakola ifade almak üzere götürüldüğü iddia edildi.

Cemil Deveci bu iddiaları yalanlayarak Samsunsonhaber.com  açıklamalarda bulundu.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci" Olay Belediyenin uzağında yaşandı, Orda iki arkadaş kendi aralarında tartışmışlar ben olayı dinledim ifadelerde baktım silah çekilme söz konusu değil basında çok büyük bir bilgi kirliliği var benim gidip ifade verdiğim konusunda Ben Belediye Başkanıyım ben neden ifade vereyim benim sorumluğumda iki memurum kendi aralarında tartışmış ben soruşturma açacağım gerek disiplin cezaları uygulanacak yalan haber bunlar" diyerek olayla ilgili açıklamasını yaptı.

HABER: AHMET ALTÜRK 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mualla Mukadder TEZEL127 gün önce
Allah aşkına bırakın şu Adamın yakasını. Çalışana çoban secmedik Belediye Başkanı seçtik . Millet Mahallesinde kavga etse Cemil Deveci adı geçiyor .Hadi ordan zarar veremiyeceksiniz Seçtiğimiz insana Sahip olmasınida iyi biliriz. Benim anlayamadım Belediyenin içindeki istihbarat. iyi çalışıyor.
SIRADAKİ HABER