HaberlerSamsunEmektar daire başkanına vefa

Emektar daire başkanına vefa - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde uzun yıllar hizmet ettikten sonra emekli olan Ömer Ulubay'a mesai arkadaşlarından jest...

+
-
Emektar daire başkanına vefa

Geçtiğimiz ay emeklilik dilekçesi vererek görevine veda eden Samsun  Büyükşehir Belediyesi'nin daire başkanlarından inşaat mühendisi Ömer Ulubay 'a mesai arkadaşları bir akşam yemeği vererek vefa gösterdiler.

Çeşitli görevlerde bulunduktan sonra uzun süre İmar İşleri Daire Başkanlığı görevi yürüten Ömer Ulubay, son olarak Trafik İşleri Daire Başkanı olarak çalışıyordu.

Belediye Meclisi kararıyla Trafik Hizmetleri Daire başkanlığının kapanmasının ardından emeklilik kararı alan Ulubay için verilen yemekte mesai arkadaşları adına bir konuşma yapan şube müdürü Akın Üner , "O bizim için bir amirden öte abi idi ve hep öyle kalacak. Dürüstlüğü, devletçiliği ve göreve sadakatiyle örnek bir kamu görevlisiydi. Kendisine emeklilik yaşamında sağlık ve afiyet diliyoruz." dedi.

Ömer Ulubay ise arkadaşlarına teşekkür için söz alarak "Çok duygulandığımı ve hislerimi ifade etmekte zorluk çektiğimi söylemeden edemeyeceğim. Emekliliğim vesilesiyle bana bu güzel akşamı yaşatan mesai arkadaşlarıma müteşekkirim. Bundan sonraki hayatım boyunca iş hayatında edindiğim dostları kaybetmemeye özen göstereceğim." diye konuştu.

 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Işık Beşiroğlu Mutlu10 gün önce
Umarım bizler de böyle saygı ve sevgiyle anılarak görevlerimizi tamamlarız...
Bakanlar Samsun'a geliyor!SAMSUN HABER
Bakanlar Samsun'a geliyor!
Samsun'da bonzai üretimiyle ilgili 1 kişi tutuklandıSAMSUN HABER
Samsun'da bonzai üretimiyle ilgili 1 kişi tutuklandı
2019 DUS'ta yine OMÜ mezunu diş hekimi zirvedeSAMSUN HABER
2019 DUS'ta yine OMÜ mezunu diş hekimi zirvede
Baş dönmesi hastalık habercisi olabilirSAMSUN HABER
Baş dönmesi hastalık habercisi olabilir

EN ÇOK OKUNANLAR

22 Ekim Samsun ve ilçeleri hava durumu 22 Ekim Samsun ve ilçeleri hava durumuSamsunspor - Sancaktepe maç biletleri Samsunspor - Sancaktepe maç biletleriSamsunspor yenilmiyor! Samsunspor yenilmiyor!Samsun'da uyuşturucu operasyonu! Samsun'da uyuşturucu operasyonu!Samsun'da şampiyonlar yetişiyor Samsun'da şampiyonlar yetişiyorFındık fiyatları ne kadar oldu? 22 Ekim Salı güncel fındık fiyatları Fındık fiyatları ne kadar oldu? 22 Ekim Salı güncel fındık fiyatları22 Ekim Salı Samsun'da Dolar ve Euro fiyatları güncel fiyatlar 22 Ekim Salı Samsun'da Dolar ve Euro fiyatları güncel fiyatlarSamsun şehidini gözyaşları içinde uğurladı Samsun şehidini gözyaşları içinde uğurladıSamsun'da hırsızlık zanlısı yakalandı Samsun'da hırsızlık zanlısı yakalandıSamsun'da altın ne kadar? 22 Ekim Salı altın fiyatları Samsun'da altın ne kadar? 22 Ekim Salı altın fiyatları
SIRADAKİ HABER