HaberlerSamsunsporSamsunspor'da kadroda revizyon olacak mı?

Samsunspor'da kadroda revizyon olacak mı? - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da son iki maçtaki puan kayıplarından sonra, Kırklarelispor maçında kadroda revizyon olup olmayacağı merak konusu oldu. 

+
-
Samsunspor'da kadroda revizyon olacak mı?

Samsunspor Haber: Samsunspor 'da art arda gelen Manisa FK ve Amed Sportif Faaliyetler beraberliklerinin ardından, Kırklarelispor maçında kadroda bir revizyon olup olmayacağı merak ediliyor.

Özellikle hücum alanında yetersiz kalan kırmızı beyazlarda takımın oyun kurucusu olan İlyas Kubilay  tartışılan isim haline geldi.

Yetenekleri üst düzey olsa da büyük maçlarda etkili olamamakla itham edilen ve takım oyununa katkısı olmadığı iddia edilen İlyas Kubilay, şu ana kadar teknik direktör İrfan Buz'un vazgeçilmez isimlerinden olmuştu.

Bir kesim Kubilay ile devam edilmesini savunurken, başka bir kesim ise Kubilay'sız oyun planı geliştirmek zorunda olunduğunu savunuyor. İlyas'ın dışında orta alandaki iki isim, Ferhat ve Gökhan Alsan'da da değişiklik olup olmayacağı yine merak ediliyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
İsmail Uyanık'a destekSAMSUNSPOR
İsmail Uyanık'a destek
Samsunspor'da Guido siftah yaptıSAMSUNSPOR
Samsunspor'da Guido siftah yaptı
Samsun maçında üç kuşak tribündeSAMSUNSPOR
Samsun maçında üç kuşak tribünde
Samsunspor Kırklarelispor maçının ardından geriye kalanlarSAMSUNSPOR
Samsunspor Kırklarelispor maçının ardından geriye kalanlar

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun maçında üç kuşak tribünde Samsun maçında üç kuşak tribündeAnkara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Ankara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıTrafik kazasına tespit tutanağı tutan sigortacıya otomobil çarptı Trafik kazasına tespit tutanağı tutan sigortacıya otomobil çarptı14 Ekim Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu 14 Ekim Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumuFreni patlayan tırdan atlayan sürücü ölümde kurtuldu Freni patlayan tırdan atlayan sürücü ölümde kurtulduCumhurbaşkanı Erdoğan Elif Güneri'yi tebrik etti Cumhurbaşkanı Erdoğan Elif Güneri'yi tebrik etti'80ler Alman popu ve Kolonya '80ler Alman popu ve KolonyaGiresun'da fındık fabrikasında yangın çıktı Giresun'da fındık fabrikasında yangın çıktıAnkara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Ankara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor'da Guido siftah yaptı Samsunspor'da Guido siftah yaptı
SIRADAKİ HABER