SON DAKİKA

Samsun'da balıkçı kayığı battı!
<>
HaberlerMedical Park SamsunMedical Park Samsun'dan büyük jest!

Medical Park Samsun'dan büyük jest! - Medical Park Samsun Haberleri

Yunanistan'daki uluslararası turnuvada ikinci olan Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü'nün başkanı İlhan Elmalı, jest yaparak kazandıkları gümüşmadalyaları sponsorları olan hastane yöneticilerine takdim etti.

+
-
Medical Park Samsun'dan büyük jest!
Medical Park Samsun'dan büyük jest!

Samsun Haber: Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü  Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Yunanistan’da katıldığı uluslararası basketbol turnuvasındabüyük bir başarı kazanarak ikinci oldu. Kulüp başkanı İlhan Elmalı, turnuva sonucunda yaptıkları ziyarette kazandıkları gümüş madalyaları MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş ’a ve VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hakan Özcan 'a takdim etti.

Medical Park Samsun Engelligücü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlhan Elmalı, yaptığı açıklamada “2019-2020 sezonundadeplasmanlı 1.ligde mücadele edecek olan Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Ampute Futbol Takımımızın ana sponsoru VM Medical Park Samsun Hastanesi, 10 yıldır bizlerden maddi ve manevi desteğini eksik etmedi. Kulübümüzün onursal başkanı MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş’a ve VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hakan Özcan'a teşekkürlerimi ve onların nezdinde tüm çalışanlarına şükranlarımı sunarım. Sportif anlamda ulusal ve uluslararası faaliyetlerimizde kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER