SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerEser YenenlerEser Yenenler kimdir? Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler kimdir? Berfu Yıldız kimdir? - Eser Yenenler Haberleri

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programı ile tanıdığımız Eser Yenenler ve 2015 Türkiye 4'üncü güzeli Berfu Yıldız çifti oğullarına kavuştu.

+
-
Eser Yenenler kimdir? Berfu Yıldız kimdir?
Eser Yenenler kimdir? Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler  ve eşi Berfu Yıldız  çiftinin bebeği dünyaya geldi çift bebeğe Kuzey ismini verdi. Peki Eser Yenenler kimdir? Eşi Berfu Yıldız kimdir?

 BERFU YILDIZ KİMDİR? 

Berfu Yıldız, İzmit doğumlu. 1.76 boyunda. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği öğrencisi. Berfu Yıldız, 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılıp, 4. güzel olarak derecek kazandı.

ESER YENENLER KİMDİR? 

Eser Yenenler, “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın yazarı ve en yetenekli oyuncularından biri, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa'da doğdu. 11 yaşında tiyatroya başlayan Eser Yenenler, ilk ve orta okulu Bursa'da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi'nde bitirdi. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Eser Yenenler’in 2 ablası olup babası 6 yaşındayken vefat etti.

Eser Yenenler, her sene “Çakırkeyf” adlı rock grubuyla lisenin mezuniyet törenine katılmaktadır. Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Mutfak'ta yer aldı.

Eser Yenenler, BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.
eser-yenenler

Eser Yenenler, 2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı ve başrollerini Sanem Çelik, Nejat İşler, ve Halit Ergenç'in paylaştığı Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star tv'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur.

Eser Yenenler, 2013 yılında yeni sezon “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yetenek yarışmasında Sergen Yalçın'ın yerine jüri görevine başladı. Ertesi sene de Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2014-2015 sezonunda Acun Ilıcalı, Özgü Namal ve Murat Boz ile beraber jüri olarak görev yapmıştır. 2014 yılında “Kim Milyoner Olmak İster” adlı programı Kenan Işık'ın yokluğunda konuk sunucu olarak sundu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER