SON DAKİKA

Samsunspor-Ümraniyespor maç sonucu: 3-0
<>
HaberlerFerdi TayfurFerdi Tayfur'dan olay yaratacak açıklamalar!

Ferdi Tayfur'dan olay yaratacak açıklamalar! - Ferdi Tayfur Haberleri

Şarkıcı Ferdi Tayfur Sabah gazetesine verdiği röportajda müzik hayatı ve Türkiye gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

+
-
Ferdi Tayfur'dan olay yaratacak açıklamalar!
Ferdi Tayfur'dan olay yaratacak açıklamalar!

Ferdi Tayfur , verdiği bir röportajda Cumhurbaşkanı Erdoğan  ve MHP Lideri Devlet Bahçeli  ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Hastalandıktan sonra müziğe iştahının kalmadığını söyleyen Tayfur, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili de dikkat çeken bir analiz yaptı.

Tayfur, sık sık kendi şarkılarını dinlediği videolar ile gündeme gelen Bahçeli için, "Devlet Bey ile aynı topraktanız, Çukurovalıyız. Aynı havayı solumuşuz. Şivemiz aynı. Bu yüzden şarkılarımın melodisi, sözleri ona yakın geliyor. Kendisi görgülü ve iyi biri. Onu eleştirenler var ama gereklilikten dolayı böyle bir politika izliyor. Adı Devlet zaten. Ülke, bayrak ve vatan için ne gerekiyorsa onu yapıyor" dedi.


Türk müziğine damga vuran isimlerin başında gelen Ferdi Tayfur, Cumhurbaşkanı Erdoğan için de şu değerlendirmeyi yaptı: "Cumhurbaşkanı Erdoğan da aynı şekilde. Ben Cumhurbaşkanını eskiden beri tanırım. Onun da zor bir hayatı olmuş benim gibi. Gerçekten çok güzel ve vefalı bir insan. Vefa hissettiği insanları kırmayan bir yapıya sahip. Zaten Erdoğan, vefakarlığından dolayı ihanete uğruyor çevresinden. Onun iyi niyetini kullanan riyakarlar ihanet ediyor ona. Bu konuda dikkatli olmalı. Erdoğan, bir adamın elini sıkıp söz verdiği zaman dönmüyor sözünden. Dış politikada da böyle. Bir ülkeyle el sıkışıp anlaştığı zaman kötü olmak istemiyor."

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER