SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı korona virüse yakalandı
<>
HaberlerSamsun Vm Medical ParkVM Medical Park Samsun Hastanesi ' Bebek Dostu' oldu

VM Medical Park Samsun Hastanesi ' Bebek Dostu' oldu - Samsun Vm Medical Park Haberleri

VM Medical Park Samsun Hastanesi, WHO/UNICEF tarafından önerilen başarılı anne sütü uygulamaları ile 'Bebek Dostu Unvanı' almaya hak kazanan hastaneler arasında yer aldı.

+
-
VM Medical Park Samsun Hastanesi ' Bebek Dostu' oldu
VM Medical Park Samsun Hastanesi ' Bebek Dostu' oldu

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü  tarafından Samsun VM Medical Park Hastanesi  Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'ne 'Bebek Dostu Unvanı ' verildi.İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç  tarafından bebek dostu hastane olmaya hak kazanan hastanelerin sertifikaları, düzenlenen törenle teslim edildi.

Emzirmenin önemini ve hassasiyetini vurgulayan Dr. Oruç, çalışmalarından dolayı VM Medical Park Samsun Hastanesi’ne teşekkürlerini iletti.

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen sertifika, VM Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Adem Dirican, Yenidoğan Yoğun Bakım Kliniği'nden Uzm.Dr. Didem Cemile Yeşilırmak ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ekibi tarafından alındı.VM Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adem Dirican , ''Onur ve gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Çok teşekkür ediyorum. Emzirmenin korunması desteklenmesi ve yaygınlaştırılması için anne ve bebeğin doğum anında buluşturulması, tensel temasın sağlanması için tüm ekibimiz özverili çalışmalarına devam edecek ” dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER