SON DAKİKA

Samsun'da 56 saatlik yasak başladı
<>
HaberlerAsayişUyuşturucu tacirlerinden komik sözler! ' Masumuz, Bizi camiden aldılar'

Uyuşturucu tacirlerinden komik sözler! ' Masumuz, Bizi camiden aldılar' - Asayiş Haberleri

Bursa merkezli aralarından Samsun'un da olduğu 5 ayrı ilde operasyon düzenlendi.  

+
-
Uyuşturucu tacirlerinden komik sözler! ' Masumuz, Bizi camiden aldılar'
Uyuşturucu tacirlerinden komik sözler! ' Masumuz, Bizi camiden aldılar'

Bursa  narkotik polisi, geçtiğimiz aylarda rekor miktarda ele geçirilen yeşil reçeteye tabi uyuşturucu hapları piyasaya süren şahıslara yönelik Bursa merkezli 5 ayrı ilde operasyon düzenledi.

Aralarında iş adamlarının da olduğu 20 kişi adliyeye sevk edilirken zanlılar, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına, “Suçumuz yok masumuz, camiden aldılar bizi” dedi.

Bursa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz aylarda Bursa, Samsun , Erzurum, Karaman, Eskişehir, İstanbul ve Balıkesir'de yaptıkları operasyonla 430 bin adet yeşil reçeteye tabi uyuşturucu hap ele geçirdi.

Eş zamanlı operasyon 

Şimdiye kadar Türkiye'de ele geçirilen en yüksek miktar olan hapların nereden ve kimler tarafından piyasaya sürüldüğünün peşini bırakmayan Bursa narkotik polisi, konuyla ilgili Bursa, Van, Adana, İstanbul ve Balıkesir'de çok sayıda kişiye eş zamanlı operasyon düzenledi.

20 kişi göaltına alındı 

Operasyonda uyuşturucu hapları piyasaya sürdükleri tespit edilen ve aralarında iş adamlarının da bulunduğu 20 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan 20 şüpheliden 18’i adliyeye sevk edilirken 2 kişi ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bizi camiden aldılar 

Adliyeye sevk edilen uyuşturucu tacirleri kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına “Bizim bir suçumuz yok, masumuz bizi camiden aldılar” dedi. Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

samsun bursa  operasyon
YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER