HaberlerİstanbulÜnlü İtalyan modacı Leonida Ferrarese Türkiye'de

Ünlü İtalyan modacı Leonida Ferrarese Türkiye'de - İstanbul Haberleri

Dünyaca tanınan ünlü İtalyan modacı Leonida Ferrarese, Ekim ayında düzenlenecek olan bir moda organizasyonu için Türkiye'ye gelecek.

+
-
Ünlü İtalyan modacı Leonida Ferrarese Türkiye'de

Ünlü İtalyan modacı Leonida Ferrarese, Türkiye'ye geleceği için heyecanlı olduğunu söyledi. Daha önce de Ankara'da bir organizasyona katılan modacı İstanbul'a hayranlığını dile getirdi. Ayrıca Türk insanlarının sıcakkanlı ve samimi yaklaşımının kendisini çok etkilediğini ifade eden Ferrarese, özel dikim İtalyan terziliğinin Türk halkı için de vazgeçilmez olduğunu ve çok fazla talep aldıklarını kaydetti. Londra, Dubai ve Milano'da sürekli organizasyonlar yapan Ferrarese, 'İtalyan tarzının ruhunu kumaş kalitesiyle birleştirerek insanlara kendilerini özel hissetmeleri adına her detaya önem veriyoruz' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Sunucular duydukları karşısında ne yapacaklarını bilemedi!MAGAZİN
Sunucular duydukları karşısında ne yapacaklarını bilemedi!
Melike İpek Yalova, yapımcı Altuğ Gültan ile evlendiMAGAZİN
Melike İpek Yalova, yapımcı Altuğ Gültan ile evlendi
Ece Gürsel ölen köpeğinin dövmesini yaptırdıMAGAZİN
Ece Gürsel ölen köpeğinin dövmesini yaptırdı
Aleyna Tilki, Ahmet Kaya hakkında öyle bir şey yaptı ki!MAGAZİN
Aleyna Tilki, Ahmet Kaya hakkında öyle bir şey yaptı ki!

EN ÇOK OKUNANLAR

Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyordu Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyorduEgzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdiler Egzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdilerSamsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyede Samsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyedeSamsun'da 5 kilo esrar yakalandı Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSamsun'da öğrenci servislerine mobil yazılım Samsun'da öğrenci servislerine mobil yazılımSamsun'da zehir tacirine gözaltı Samsun'da zehir tacirine gözaltıSamsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltıSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları
SIRADAKİ HABER