HaberlerArdahanÜnlü Rapçi Sagopa Kajmer, Türkiye turnesine Ardahan'dan başlıyor

Ünlü Rapçi Sagopa Kajmer, Türkiye turnesine Ardahan'dan başlıyor - Ardahan Haberleri

Dünyaca ünlü Rapçilerden Yunus Özyavuz takma adı Sagopa Kajmer olan sanatçı seksen bir ile yapacağı turnenin startını Ardahan'dan başlatıyor.

+
-
Ünlü Rapçi Sagopa Kajmer, Türkiye turnesine Ardahan'dan başlıyor

Yunus Özyavuz 13 Eylül saat 19:00 da Ardahan Dursun Akçam kültür salonunda sahne alacak. Şarkıları ile küçük ten büyüğe dinleyici kitlesi olan ve Türkçe rap in sevilen sanatçıları arasında üst sıralarda yer alan Yunus Özyavuz turnesine başlarken sosyal medya hesabından Ardahanlı sevenleri ile buluşmanın heyecanını duyurdu.
Yunus Özyavuz sosyal medya hesabında, 'Vakit geldi çattı. Hayatımın en uzun turnesi bu gün başlıyor. Kimsenin daha önce gitmeye cesaret edemediği yerlere gideceğim. Harika kavuşmalar olacak, 81 illik Türkiye turunu Ardahan ile başlatıyorum. Desteğiniz, sevginiz ve eşliğinizden ötürü hepinize şimdiden teşekkür ederim. Sizi seviyorum ahali! Hadi başlıyoruz' mesajını yayınladı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Sunucular duydukları karşısında ne yapacaklarını bilemedi!MAGAZİN
Sunucular duydukları karşısında ne yapacaklarını bilemedi!
Melike İpek Yalova, yapımcı Altuğ Gültan ile evlendiMAGAZİN
Melike İpek Yalova, yapımcı Altuğ Gültan ile evlendi
Ece Gürsel ölen köpeğinin dövmesini yaptırdıMAGAZİN
Ece Gürsel ölen köpeğinin dövmesini yaptırdı
Aleyna Tilki, Ahmet Kaya hakkında öyle bir şey yaptı ki!MAGAZİN
Aleyna Tilki, Ahmet Kaya hakkında öyle bir şey yaptı ki!

EN ÇOK OKUNANLAR

Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyede Samsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyedeEgzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdiler Egzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdilerSamsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyordu Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyorduSamsun'da 5 kilo esrar yakalandı Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSamsun'da zehir tacirine gözaltı Samsun'da zehir tacirine gözaltıSamsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltıSamsun'da öğrenci servislerine mobil yazılım Samsun'da öğrenci servislerine mobil yazılımSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları
SIRADAKİ HABER