HaberlerSamsunSamsun'da İcra memuruna darp

Samsun'da İcra memuruna darp - Samsun Haberleri

Samsun'da haciz işlemi sırasında çıkan tartışmada icra memuru darp edildi.

+
-
Samsun'da İcra memuruna darp

Samsun 'un Salıpazarı  İlçesinde Çarşamba İcra Müdürlüğü  ekiplerinin haciz işlemi sırasında çıkan tartışma büyümesi üzerine jandarma ekiplerince olaya müdahale edildi.

Samsun Barosunda görevli bir avukat ve Çarşamba İcra Müdürlüğü personellerinin Salıpazarı ilçesinde gittikleri bir ikamette haciz işlemi sırasında tartışma yaşandı. Çıkan tartışmanın büyümesi üzerine jandarma ekiplerince olaya müdahale edildi.

Olayda Çarşamba İcra Müdürlüğünde görevli M.B.'nin, darp edildiği iddiasıyla şikayetçi olduğu Z.G., M.G., A.G. ve N.A.’nın gözaltına alındığı öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da FETÖ'ye ağır darbeSAMSUN HABER
Samsun'da FETÖ'ye ağır darbe
Boyun fıtığında cerrahi müdahale olmadan tedavi mümkünSAMSUN HABER
Boyun fıtığında cerrahi müdahale olmadan tedavi mümkün
İş yerinde uyuşturucu ticaretine gözaltıSAMSUN HABER
İş yerinde uyuşturucu ticaretine gözaltı
Gebeliğin ilk 3 ayında omega 3 tüketimi önemliSAMSUN HABER
Gebeliğin ilk 3 ayında omega 3 tüketimi önemli

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ceviz toplamak isterken canından oldu Samsun'da ceviz toplamak isterken canından olduSamsun ve ilçeleri hava durumu Samsun ve ilçeleri hava durumu24 Eylül Salı güncel fındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel fındık fiyatları ne kadar?Ahmet Demircan nerede Ahmet Demircan neredeSamsun'da öğrencilere bilgilendirme Samsun'da öğrencilere bilgilendirmeSamsun'da tır yola devrildi: 1 yaralı Samsun'da tır yola devrildi: 1 yaralıBir fikrim var başkanım Bir fikrim var başkanımSamsun'da FETÖ'ye ağır darbe Samsun'da FETÖ'ye ağır darbeKomiser yardımcılarına eş zamanlı operasyon! 5 gözaltı Komiser yardımcılarına eş zamanlı operasyon! 5 gözaltıSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel altın fiyatları
SIRADAKİ HABER