SON DAKİKA

Samsun'da 7 yaşındaki çocuk kazara kadını vurdu
<>
HaberlerSamsunsporSamsunspor, 2023'e Kadar Yılport! 

Samsunspor, 2023'e Kadar Yılport!  - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Türkiye Futbol Federasyonu, kulübün adının 2022-23 sezonu sonuna kadar Yılport Samsunspor olmasını onayladı. 

+
-
Samsunspor, 2023'e Kadar Yılport! 
Samsunspor, 2023'e Kadar Yılport! 

Samsunspor Kulübü  resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre TFF, kulübün adının 2022-23 sezonu sonuna kadar Yılport Samsunspor olmasını onayladı. Açıklamanın tam metni şu şekilde: 

"Kulübümüzün lige katılım ismi için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yaptığı başvuru onaylandı. Samsunspor'un ismi 2022-23 sezonu sonuna kadar 'Yılport Samsunspor' oldu.

Kulübümüzün TFF'ye lige katılım ismi için yaptığı başvuru onaylandı. TFF 'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: 


Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanlığı, 23.08.2019 tarihli yazısıyla federasyonumuza başvurarak Yılport Holding Anonim Şirketi ile imzaladığı sponsorluk sözleşmesi gereğince, kulübün tüzel kişiliğinin baki kalması kaydıyla 2022-23 sezonu sonuna kadar federasyonumuz nezdinde liglere katılım isminin 'Yılport Samsunspor' olarak kayıtlarda yer almasını talep etmiştir. Dosya evrakının incelenmesi neticesinde, gerekli evrakın federasyonumuza iletildiği görülmüş olup, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş .'nin 2022-23 sezonu sonuna kadar müsabakalara 'Yılport Samsunspor' ismi ile katılmasının kabulüne, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 09.09.2019 tarih ve 11 sayılı toplantısında karar verilmiştir."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER