HaberlerSamsun Namaz VakitleriSamsun Namaz saatleri 11 Eylül Çarşamba

Samsun Namaz saatleri 11 Eylül Çarşamba - Samsun Namaz Vakitleri Haberleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta?

+
-
Samsun Namaz saatleri 11 Eylül Çarşamba

Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

11 EYLÜL ÇARŞAMBA SAMSUN NAMAZ SAATLERİ 

Samsun Sabah Namazı vakti  : 04:35

Samsun Öğlen Namazı vakti  : 12:39

Samsun İkindi Namazı vakti  : 16:11

Samsun Akşam Namazı vakti  : 18:59

Samsun Yatsı Namazı vakti  : 20:21

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namazı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

11 EYLÜL ÇARŞAMBA SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ 

Diyanat İşleri Başkanlığı nın güneşin doğma ve batma zamanlarıan göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehire değişiklik gösteriyor.

Samsun genelinde sıkca arattığı sorular Samsun Sabah namazı kaçta? Öğlen Namazı kaçta okunuyor? Samsun ikini namazı vakti? Samsun Akşam Namzı saat kaçta? Samsun Yatsı ezanı saat kaçta okunuyor? sürekli takip ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Hatay'a atanan Emniyet Müdürü Yavuz: 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ipinden baSAMSUN HABER
Hatay'a atanan Emniyet Müdürü Yavuz: 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ipinden ba
Samsun'da FETÖ'ye ağır darbeSAMSUN HABER
Samsun'da FETÖ'ye ağır darbe
Boyun fıtığında cerrahi müdahale olmadan tedavi mümkünSAMSUN HABER
Boyun fıtığında cerrahi müdahale olmadan tedavi mümkün
İş yerinde uyuşturucu ticaretine gözaltıSAMSUN HABER
İş yerinde uyuşturucu ticaretine gözaltı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ceviz toplamak isterken canından oldu Samsun'da ceviz toplamak isterken canından olduSamsun ve ilçeleri hava durumu Samsun ve ilçeleri hava durumu24 Eylül Salı güncel fındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel fındık fiyatları ne kadar?Ahmet Demircan nerede Ahmet Demircan neredeSamsun'da öğrencilere bilgilendirme Samsun'da öğrencilere bilgilendirmeSamsun'da tır yola devrildi: 1 yaralı Samsun'da tır yola devrildi: 1 yaralıBir fikrim var başkanım Bir fikrim var başkanımSamsun'da FETÖ'ye ağır darbe Samsun'da FETÖ'ye ağır darbeKomiser yardımcılarına eş zamanlı operasyon! 5 gözaltı Komiser yardımcılarına eş zamanlı operasyon! 5 gözaltıSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel altın fiyatları
SIRADAKİ HABER