HaberlerSamsunSamsun'da eylem yapacaklar

Samsun'da eylem yapacaklar - Samsun Haberleri

Havza - Vezirköprü - Durağan karayolu için vatandaşlar eylem yapacak.

+
-
Samsun'da eylem yapacaklar

Havza - Vezirköprü - Durağan karayolu  vatandaşların en çok şikayetçi olduğu ve yapılmasını beklediği yollardan bir tanesi.

Her yıl satıh kaplama yapılan ve onlarca aracın camının kırılmasına sebep olan ve kazaya davetiye çıkaran Havza - Vezirköprü - Durağan karayolunun yapılması için basın açıklaması yapılacak.


Basın açıklamasında seslerinin duyurulması için sivil toplum kuruluşları başkanlarını ziyaret eden Fatih Aktaş ve Bilal Topal ; "Yıllardır bitmek bilmeyen çile haline gelen yol sıkıntımızı duyurmak için toplanıyoruz. İzinlerimizi aldık. Sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve duyarlı Vezirköprü halkını sesimizi gür bir şekilde duyurmak, 'Vezirköprü bölünmüş yol istiyor' diyebilmek için toplanıyoruz." dedi.

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltıSAMSUN HABER
Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı
Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSAMSUN HABER
Samsun'da 5 kilo esrar yakalandı
Samsun'da zehir tacirine gözaltıSAMSUN HABER
Samsun'da zehir tacirine gözaltı
Samsun'da 17 yıl cezası olan kişi yakalandıSAMSUN HABER
Samsun'da 17 yıl cezası olan kişi yakalandı

EN ÇOK OKUNANLAR

Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyordu Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyorduEgzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdiler Egzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdilerSamsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyede Samsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyedeSamsun'da öğrenci servislerine mobil yazılım Samsun'da öğrenci servislerine mobil yazılımSamsun'da zehir tacirine gözaltı Samsun'da zehir tacirine gözaltıSamsun'da 5 kilo esrar yakalandı Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatlarıSamsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı
SIRADAKİ HABER