HaberlerMagazinGenç şarkıcı kazada öldü

Genç şarkıcı kazada öldü - Magazin Haberleri

30 yaşındaki country müzik şarkıcısı Kylie Rae Harris, New Mexico'da bir araba kazasında hayatını kaybetti.

+
-
Genç şarkıcı kazada öldü

Kylie Rae Harris,  New Mexico'da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Kazanın detayları inanılmaz bir tesadüfü ortaya çıkardı. Şarkıcı sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşımda ise geçtiği otoyolda birçok yakınının hayatını kaybettiğini söylemiş.

16 YAŞINDAKİ GENÇ KIZ DA ÖLDÜ 

ABD'nin güneyinde çok popüler olan Kylie Rae Harris, önceki gece 3 aracın karıştığı trafik kazasında hayatını kaybetti. New Mexico'daki konserine yetişmek için yola çıkan ve aracı kendisi kullanan şarkıcının dahil olduğu kazada 16 yaşındaki bir kız çocuğu da hayatını kaybetti.

Harris'in menajeri müzik dergisi Billboard'a açıklamalarda bulundu. Menajeri, "Kylie Rae Harris'in yaşanan trafik kazasında yaşamını yitirdiğini üzülerek doğrulamak durumundayız. Şu an paylaşabileceğimiz bir detay yok fakat sizden Harris'in ailesinin mahremiyetine önem vermenizi istiyoruz. Kylie'yi tanıyan herkes onun ailesini ve müziği sevdiğini biliyordu. Onun için yapabileceğiniz en iyi şey sevgiyi yaymaktır" dedi.

 

 

 Elazığ'ı coşturan Manuş Baba: 'Hala ekmek arası salça yiyorum'MAGAZİN
Elazığ'ı coşturan Manuş Baba: 'Hala ekmek arası salça yiyorum'
Hadise ve Demet Akalın arasında gerginlikMAGAZİN
Hadise ve Demet Akalın arasında gerginlik
Kolpa ve Aydilge Manyas'ı coşturduMAGAZİN
Kolpa ve Aydilge Manyas'ı coşturdu
THM sanatçısı Seyit Al, tatil için Didim'i tercih ettiMAGAZİN
THM sanatçısı Seyit Al, tatil için Didim'i tercih etti

EN ÇOK OKUNANLAR

Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralı Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralıKırklareli'nde zincirleme kaza: 2'si ağır 3 yaralı Kırklareli'nde zincirleme kaza: 2'si ağır 3 yaralıAdana'da trafik kazası: 1 yaralı Adana'da trafik kazası: 1 yaralıFethiye'de trafik kazası: 2 yaralı Fethiye'de trafik kazası: 2 yaralıTEM Otoyolunda trafik kazası: 4 yaralı TEM Otoyolunda trafik kazası: 4 yaralıKuşadası Triatlonu sona erdi Kuşadası Triatlonu sona erdiHakkari'de 3 ayrı trafik kazası: 4 yaralı Hakkari'de 3 ayrı trafik kazası: 4 yaralı16 Eylül Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu 16 Eylül Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu
SIRADAKİ HABER