HaberlerSamsunsporSamsunspor'dan taraftara bilgilendirme

Samsunspor'dan taraftara bilgilendirme - Samsunspor Haberleri

Samsunspor kulübü taraftara bilgilendirme mesajı yayımladı .

+
-
Samsunspor'dan taraftara bilgilendirme

Samsunspor kulübü  www.samsunspor.org.tr web sayfası üzerinden gerçekleştirdiği üyelik kayıtlarında yoğunluk yaşanmasından ötürü bazı aksaklıkların olduğu bilgisini sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyurdu.

Yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: 

''www.samsunspor.org.tr web sayfamız üzerinden yapılan yoğun üyelikbaşvuruları nedeniyle kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacımız doğmuştur.Öncelikle yaşanan aksaklık ve gecikme nedeniyle web sayfamız üzerindenyapılan üyelik başvurularına cevap veremediğimiz için tümtaraftarlarımızdan özür diliyoruz.Üyelik başvuruları aşağıdaki belgeler ile birlikte kulübümüzün GenelSekreterliği’ne şahsen veya posta yolu ile göndermelerini önemlebelirtiriz.Doldurulan üyelik formu yazıcıdan çıktı alındıktan sonra imzalanacak2 adet vesikalık fotoğrafNüfus cüzdanı suretiBaşvurudan en fazla bir ay önceki tarihi taşıyan ikametgah,Adli sicil belgesi2 yılını doldurmuş bir üyenin ıslak imzalı referansıTüzüğümüz gereği başvurular 30 gün içerisinde sonlandırılacaktır'' denildi.Lig'e Nasıl BaşladıkSAMSUNSPOR
Lig'e Nasıl Başladık?
Samsunspor maçları dijital platformdaSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları dijital platformda
Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı hangi kanaldaSAMSUNSPOR
Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı hangi kanalda?
Samsunspor Kupada rakibi belli olduSAMSUNSPOR
Samsunspor Kupada rakibi belli oldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da yan bakma kavgası kanlı bitti Samsun'da yan bakma kavgası kanlı bittiSamsun'da alacak-verecek kavgasında bir kişi yaralandı Samsun'da alacak-verecek kavgasında bir kişi yaralandıSon dakika güncel fındık fiyatları ne kadar? Son dakika güncel fındık fiyatları ne kadar?Lig'e Nasıl Başladık? Lig'e Nasıl Başladık?Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 18 Eylül Çarşamba güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 18 Eylül Çarşamba güncel altın fiyatlarıSamsun Haber-Samsunlular dikkat Meteoroloji uyardı! Samsun Haber-Samsunlular dikkat Meteoroloji uyardı!Sarıyer'de Kazakistanlı kadının şüpheli ölümü Sarıyer'de Kazakistanlı kadının şüpheli ölümüSamsun Nöbetçi Eczaneler, İlkadım nöbetçi eczane, Tüm ilçeler tam list Samsun Nöbetçi Eczaneler, İlkadım nöbetçi eczane, Tüm ilçeler tam listMalatya'da silahlı saldırı: 3 yaralı Malatya'da silahlı saldırı: 3 yaralıKüçük yıldızın son hali şok etti! Küçük yıldızın son hali şok etti!
SIRADAKİ HABER