HaberlerSamsun EğitimSamsun'da okullarda kanunsuzluk! Sakın kanmayın

Samsun'da okullarda kanunsuzluk! Sakın kanmayın - Samsun Eğitim Haberleri

Samsun'da okullarda kanunsuzluk Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un uyarılarına rağmen devam etti. Sakın kanmayın, fırsatçılara taviz vermeyin.

+
-
Samsun'da okullarda kanunsuzluk! Sakın kanmayın

Okulların açılmasına günler kala eğitimli fırsatçılar işe koyuldu, Samsun'da  bir çok okulda kayıt Bağış adı altında para ve A4 Kağıt isteniyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Bu gün yaptığı açıklamalarda’ da vatandaşları bilgilendirirken Eğitimcileri ‘de uyardı buna rağmen Samsun'da bir lisede öğrencilerden pul yerinde 4 top kağıt istenmekte. Bir top kağıdın 20 lira olduğu şu günlerde veliler isyan etti.

YASAL DEĞİL ALDANMAYIN 

Öğrenciler kayıt yaptırırken  bağış adı altında para alımları, 1 adet bile olsa kâğıt aldırmayı zorunlu tutan okul yöneticileri hakkında yasal işlem başlatılacağı Milli eğitim Bakanı Ziya Selçuk  tarafından açıklandı.

SAMSUN'DA BİR ÇOK OKULDA 

Samsun'da özellikle köy okullarında meydan gelen Bağış adı altında para alma, Toplu Şekilde pul, Kağıt aldırma yaygınlaşmaya başladı, Samsun'un göbeğinde'de bir kaç okulda  görülen bu olay vatandaşları şaşırttı.

ŞİKAYET EDİN 

Herhangi bir şekilde okula kayıt yaptırırken size kayıt yaptırmak için A4 kağıdı, Bağış parası gibi maddiyat gerektiren şeyler isteyen okula yönetimini şikayet ederek yasal yola başvurabilirsiniz.

  

HABER: AHMET ALTÜRK 

 Samsun Nöbetçi Eczaneler, İlkadım nöbetçi eczane, Tüm ilçeler tam listeSAMSUN HABER
Samsun Nöbetçi Eczaneler, İlkadım nöbetçi eczane, Tüm ilçeler tam liste
Samsun'da yol mağduriyetlerine sonSAMSUN HABER
Samsun'da yol mağduriyetlerine son
Başkan Demir: 'Samsun'u çok iyi yerlere getireceğiz'SAMSUN HABER
Başkan Demir: 'Samsun'u çok iyi yerlere getireceğiz'
HDP önündeki analarımızdır terörü bitirecek olanlarSAMSUN HABER
HDP önündeki analarımızdır terörü bitirecek olanlar

EN ÇOK OKUNANLAR

BAK Spor - Samsunspor Maçının Taktik Analizi BAK Spor - Samsunspor Maçının Taktik AnaliziAcun, Şeyma'nın nafakasını kesiyor mu Acun, Şeyma'nın nafakasını kesiyor mu15 Eylül Pazar fındık fiyatlarında düşüş var mı? 15 Eylül Pazar fındık fiyatlarında düşüş var mı?Başkan Demir: 'Samsun'u çok iyi yerlere getireceğiz' Başkan Demir: 'Samsun'u çok iyi yerlere getireceğiz'Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 15 Eylül Pazar güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 15 Eylül Pazar güncel altın fiyatlarıAcı haber! 1 asker şehit Acı haber! 1 asker şehit15 Eylül Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu 15 Eylül Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumuSamsun'da dolar ve euro ne kadar? 15 Eylül Pazar dolar ve euro fiyatları Samsun'da dolar ve euro ne kadar? 15 Eylül Pazar dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da yol mağduriyetlerine son Samsun'da yol mağduriyetlerine sonHaftanın Kitabı: Kürk Mantolu Madonna Haftanın Kitabı: Kürk Mantolu Madonna
SIRADAKİ HABER