HaberlerSamsunSamsun Üniversitesi mülakatsız Büro Memuru ve Personel Alımı

Samsun Üniversitesi mülakatsız Büro Memuru ve Personel Alımı - Samsun Haberleri

Yeni açılan Samsun Üniversitesi tarafından mülakat şartı olmadan kamuya büro personeli destek personeli alımı yapılacağına açıkladı.

+
-
Samsun Üniversitesi mülakatsız Büro Memuru ve Personel Alımı

Yeni açılan Samsun Üniversitesi  yayımladığı ilanda Mülakat Şartı olamadan kamuya büro personeli ve destek personeli alımı yapacağını yayımlarken eğitim durumunun en Lise mezunun adayları arasından alınacak.Bütün bilgiler haberimizin detayında.

Samsun haberleri -Samsun Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu olan kişiler arasından büro Personeli ve destek personeli alımım yağılacağını açıkladı.

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarında yapılacak sözleşmeli personel alımında başvuru detayları şu şekilde;

SAMSUN ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU ŞARTLARI 

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde;

-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

-Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak).

-Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen

-istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

-Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

SAMSUN ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI 

 

 BAŞVURUDA GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER 

-Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
-Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi,
-Lisans mezunları için 2018 veya 2019 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, önlisans mezunları için 2018 veya 2019 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, ortaöğretim (Lise ve Meslek Lisesi ) mezunları için 2018 veya /2019 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Ayrıca deneyim şartı istenilenlerin çalışma süreleri ve belgelerin asılları değerlendirilecektir.
-Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
-1 adet vesikalık fotoğraf.

İlana başvurular Samsun Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına yukarıdaki evraklarla birlikte şahsen yapılacak.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER