SAMSUN SON DAKİKA

Samsun sanayi sitesinde iş yerleri ve otomobiller küle döndü
< >
HaberlerSAMSUN HABER25 Ağustos Pazar Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu

25 Ağustos Pazar Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu

25 Ağustos Pazar Samsun'da hava nasıl olacak? Samsun'da hava bugün güneşli mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
25 Ağustos Pazar Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu
25 Ağustos Pazar Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu

Samsun ’da hava durumu bugün Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'den alınan verilere göre hava parçalı bulutlu olacak. Hava sıcaklığı en düşük 22 olurken en yüksek 30 dereceyi görecek

Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü' nün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava gün boyu parçalı bulutlu olacak

19 Mayıs Hava Durumu verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Alaçam Hava Durumu verilerine göre ilçede havanın parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor.En düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık ise 24 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ayvacık Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Bafra Hava Durumu verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor.En düşük sıcaklık 17 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Canik Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 17 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durumu verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu verilerine göre ileçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En yüksek sıcaklık ise 25derce olacağı tahmin ediliyor.

Ladik Hava Durumu verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık ise 23 derce olacağı tahmin ediliyor.

Salıpazarı Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 20 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Tekkeköy Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Terme Hava Durumu verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklık ise 29 derce olacağı tahmin ediliyor.

Yakakent Hava Durumu verilerine göre ilçede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER