HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da kardeşler boğulmaktan son anda kurtarıldı

Samsun'da kardeşler boğulmaktan son anda kurtarıldı - Samsun Haberleri

Samsun'da serinlemek için denize giren ağabeyini boğulma tehlikesi geçirdiğini fark eden kız kardeşi ağabeyini kurtarmak isterken boğulmaktan son anda kurtarıldı.

+
-
Samsun'da kardeşler boğulmaktan son anda kurtarıldı

Samsun  Atakum  İlçesinde serinlemek için denize giren ve boğulma tehlikesi geçiren ağabeyini kurtarmak isteyen kız kardeş de boğulmaktan son anda kurtarıldı.

Atakum ilçesi Mimarsinan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı  sahilinde yaşandı. Afganistan  uyruklu 18 yaşındaki K.S. , kardeşi 14 yaşındaki M.S.  ile birlikte serinlemek için denize gitti.

Bir süre sonra denize giren K.S. dalgaların fazla olması sebebiyle suda çırpınmaya başladı. Durumu fark eden K.S.’nin kardeşi M.S. ise ağabeyini kurtarmak için denize girdi. Ancak M.S. de bir süre sonra suda çırpınmaya başladı.

Ağabey ve kardeşin su içerisinde çırpınmasını fark eden denizdeki vatandaşlar iki kardeşi de sudan çıkardı. Daha sonra ağabey ve kardeş olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.Samsun'da gurbetçiye uygunsuz görüntü şantajıSAMSUN HABER
Samsun'da gurbetçiye uygunsuz görüntü şantajı
Şantajdan gözaltına alınan şahıs tutuklandıSAMSUN HABER
Şantajdan gözaltına alınan şahıs tutuklandı
Mayına basan asker baba evindeSAMSUN HABER
Mayına basan asker baba evinde
Mayına basarak yaralanan asker baba evindeSAMSUN HABER
Mayına basarak yaralanan asker baba evinde

EN ÇOK OKUNANLAR

Diyarbakır'da şofben patlaması korkuttu Diyarbakır'da şofben patlaması korkuttuKazancı Yokuşunda yeraltı kablolarının yanmasından dolayı çıkan patlama panik ol Kazancı Yokuşunda yeraltı kablolarının yanmasından dolayı çıkan patlama panik olAdana'da silahlı saldırıya uğrayan 2 kişi yaralandı Adana'da silahlı saldırıya uğrayan 2 kişi yaralandı
SIRADAKİ HABER
}