SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsunSamsun'da bayramda ulaşım ücretsiz

Samsun'da bayramda ulaşım ücretsiz - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bayram öncesi yaptığı açıklamada bayramın 1. ve 2. günü vatandaşların tramvay ve halk otobüslerini ücretsiz olarak kullanabileceğini açıklamıştı. Vatandaşlar bugün ve yarın Samsun'da tramvay ve halk otobüsü seferleri ücretsiz olarak kullanabilecek.

+
-
Samsun'da bayramda ulaşım ücretsiz

Samsun'da Kurban Bayramı'nın 1 ve 2'inci günü Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ'a bağlı otobüs ve tramvaylar, Samsunlulara ücretsiz olarak hizmet verecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Bayramın coşkusunu halkımızla birlikte yaşayacağız" dedi.

BAYRAMIN 1. VE 2. GÜNÜ ÜCRETSİZ 

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Birlik ve beraberliğimizin simgesi bir mübarek bayrama daha ulaşmanın mutluluğu, sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Bu mutluluk dolu birliktelik günlerimizde Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ olarak halkımıza ücretsiz ulaşım imkanı sağlama kararı aldık. Buna göre Kurban Bayram'ın 1 ve 2'nci günü Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ’a ait tramvaylarımız, ring/ekspres ve terminal otobüslerimiz ücretsiz olarak siz değerli Samsunlular'ın hizmetinde olacaktır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER