SON DAKİKA

Samsun'da tramvay yayaya çarptı
<>
HaberlerSamsunSamsun'da balıkçılarda durgunluk

Samsun'da balıkçılarda durgunluk - Samsun Haberleri

Samsun'da Kurban Bayramının gelmesiyle birlikte balıkçılarda durgunluk yaşandı.

+
-
Samsun'da balıkçılarda durgunluk

Kurban Bayramı  nın yaklaşmasıyla birlikte balıkçı tezgahlarında  durgun yaşandı. Kurban kesecek vatandaşlar kırmızı ete doyarken beyaz et ise arka plana atılmış olacak.

Kurban Bayramı süresince kurban kesecek vatandaşlar kırmızı ete doyarken beyaz et ise arka plana atılmış olacak. Bu nedenle Samsun Saathane Meydanı ’nda balıkçı tezgahlarında durgunluk yaşanırken balıkçılar bayramın ardından balığa yeniden rağbetin artmasından umutlu. Balıkçılar ayrıca yeni balık sezonundan da umutlu.

BAYRAMDAN SONRA İŞLERT DAHA İYİ OLACAK 

Bayram nedeniyle işlerinde boşluk oluştuğunu ifade eden Kurtça Aydın, “Bayramdan dolayı bir haftaya yakın bir boşluk olur. Bayramdan sonra inşallah işlerimiz daha iyi olacak.Vatandaşlarımız Kurban Bayramı’nda kırmızı ete yoğunlaşacak. Sonrası ise bizim için daha iyi olacak” diye konuştu.

Aydın, yeni sezonun nasıl olacağının ise bayramdan sonra belli olacağını ve yeni sezondan umutlu olduklarını kaydetti.

YENİ SEZONDA UMUTLUYUZ 

Halit Bayrak ise Kurban Bayramı’nın işlerinde etkisi olduğunu ifade ederek, “Yaz ayından dolayı da çok fazla bir hareketlilik yok zaten. Ama yine de durum çok kötü değil. Balığın yeri her zaman ayrıdır. Balık sağlıktır çünkü. Yeni sezondan ise umutluyuz. Çok güzel balık var diyorlar. Bu sezon balık çeşidi bol olacak yani. En fazla yine hamsinin olmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER