HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da balıkçılarda durgunluk

Samsun'da balıkçılarda durgunluk - Samsun Haberleri

Samsun'da Kurban Bayramının gelmesiyle birlikte balıkçılarda durgunluk yaşandı.

+
-
Samsun'da balıkçılarda durgunluk

Kurban Bayramı  nın yaklaşmasıyla birlikte balıkçı tezgahlarında  durgun yaşandı. Kurban kesecek vatandaşlar kırmızı ete doyarken beyaz et ise arka plana atılmış olacak.

Kurban Bayramı süresince kurban kesecek vatandaşlar kırmızı ete doyarken beyaz et ise arka plana atılmış olacak. Bu nedenle Samsun Saathane Meydanı ’nda balıkçı tezgahlarında durgunluk yaşanırken balıkçılar bayramın ardından balığa yeniden rağbetin artmasından umutlu. Balıkçılar ayrıca yeni balık sezonundan da umutlu.

BAYRAMDAN SONRA İŞLERT DAHA İYİ OLACAK 

Bayram nedeniyle işlerinde boşluk oluştuğunu ifade eden Kurtça Aydın, “Bayramdan dolayı bir haftaya yakın bir boşluk olur. Bayramdan sonra inşallah işlerimiz daha iyi olacak.Vatandaşlarımız Kurban Bayramı’nda kırmızı ete yoğunlaşacak. Sonrası ise bizim için daha iyi olacak” diye konuştu.

Aydın, yeni sezonun nasıl olacağının ise bayramdan sonra belli olacağını ve yeni sezondan umutlu olduklarını kaydetti.

YENİ SEZONDA UMUTLUYUZ 

Halit Bayrak ise Kurban Bayramı’nın işlerinde etkisi olduğunu ifade ederek, “Yaz ayından dolayı da çok fazla bir hareketlilik yok zaten. Ama yine de durum çok kötü değil. Balığın yeri her zaman ayrıdır. Balık sağlıktır çünkü. Yeni sezondan ise umutluyuz. Çok güzel balık var diyorlar. Bu sezon balık çeşidi bol olacak yani. En fazla yine hamsinin olmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.Samsun son haber ekibinin sel yerinde bakın başına ne geldiSAMSUN HABER
Samsun son haber ekibinin sel yerinde bakın başına ne geldi
Samsun'da koca dehşetinin ayrıntılarıSAMSUN HABER
Samsun'da koca dehşetinin ayrıntıları
Samsun'da anlamlı festivalSAMSUN HABER
Samsun'da anlamlı festival
TBB Avukat Spor Oyunları Bafra'da başladıSAMSUN HABER
TBB Avukat Spor Oyunları Bafra'da başladı

EN ÇOK OKUNANLAR

TFF 1. Lig: Balıkesirspor: 2 - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1 TFF 1. Lig: Balıkesirspor: 2 - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1
SIRADAKİ HABER
}