HaberlerLiv & VM HaberleriLiv & VM Samsun Hastanelerinde Bayram Sevinci

Liv & VM Samsun Hastanelerinde Bayram Sevinci - Liv & VM Haberleri

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanelerinde Kurban Bayramıdolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleşti.

+
-
Liv & VM Samsun Hastanelerinde Bayram Sevinci

Liv & VM yönetim kadrosu hekim ve personelleri bayramlaşmak için hastanede bir araya geldi. Kurban Bayramı  nedeniyle Liv Hospital  Samsun  ve VM Medical Park Samsun Hastanesi  sağlık personeli, çalışanları bayramlaştı. Tören sabah ve öğleden önce olmak üzere iki hastanenin lobisinde gerçekleşti.

Törene MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş , VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr.Hakan Özcan , Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş katıldı. Yönetim kadrosu hastanede bulunan misafirlerin de bayramını kutlayarak, ikramlarda bulundu.

Kurban Bayramı birlik ve beraberliğin esas olduğu mukaddes zamanlardır 

Merasime katılan MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş,Kurban Bayramı sosyal dayanışmanın esas olduğu, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde imkanların paylaşıldığı mukaddes zamanlardır. Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar bayramın hepimize sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim" diye konuştu.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan ise, "Hep birlikte milli ve manevi değerlerimize, bir olma duygusuna sahip çıkarak dayanışma ve hoşgörüyü egemen kıldığımız nice bayramlar görmek dileğiyle tüm VM & Liv ailesinin Kurban Bayramı’nı kutluyorum." dedi.

Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş da, "Bayramlar; birlikte bizi güçlü yapan, bir arada tutan ortak değer ve birliktelik unsurudur. Sevdiklerinizle birlikte huzur, sağlık ve sevinç dolu bir bayram dilerim."mesajını verdi.Apple, Huawei ve Oppo'ya yenildiSAMSUN HABER
Apple, Huawei ve Oppo'ya yenildi
Samsun'da lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocuk serbestSAMSUN HABER
Samsun'da lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocuk serbest
Lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocuk serbestSAMSUN HABER
Lunaparkta 2 kişiyi bıçaklayan çocuk serbest
Samsun golf sahası kiralanıyor SAMSUN HABER
Samsun golf sahası kiralanıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

SIRADAKİ HABER
}