HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da para cezası alan yükümlü tek başına okulu boyadı

Samsun'da para cezası alan yükümlü tek başına okulu boyadı - Samsun Haberleri

Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde adli para cezasının karşılığını kamu hizmeti cezası infaz ederek yerine getiren H.Y, kendi köyü de olan Epçeli Mahallesi İlkokulunu tek başına boyadı.

+
-
Samsun'da para cezası alan yükümlü tek başına okulu boyadı

Çarşamba Belediye Başkanlığı, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile okulların 2019-2020 eğitim-öğretim dönemine hazır hale getirilmesi amacıyla yapılan iş birliği kapsamında temmuz ayında denetimli serbestlik yükümlülerince okulların boyanmasına başlandı. 

Bu kapsamda okullar arasında yer alan Epçeli Mahallesi İlkokulunun boyanması işini kendi köyü olması sebebiyle gönüllü olarak isteyen H.Y., 10 günlük süre zarfında tek başına okulun tamamının boyanmasını tamamlayarak önemli bir özveride bulundu.

Müdür Soğukpınar’dan hem denetleme hem teşekkür ziyareti

Okulu ziyaret ederek okul müdürü ile görüşme yapan Kurum Müdürü Canan Soğukpınar, yükümlü H.Y.’yi yerinde denetleyerek tek başına göstermiş olduğu özveriden dolayı teşekkür etti. Okul Müdürü Emre Çakır yapılan iş birliği ile ilçede bulunan okulların boyanması ihtiyacının karşılanmasından dolayı son derece memnuniyet duyduklarını, çocukların daha temiz ve bakımlı okullarda okumasının sağlanmasında emeği ve katkısı olan tüm kurumlara ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne teşekkürlerini sunduklarını ifade etti.Samsun son haber ekibinin sel yerinde bakın başına ne geldiSAMSUN HABER
Samsun son haber ekibinin sel yerinde bakın başına ne geldi
Samsun'da koca dehşetinin ayrıntılarıSAMSUN HABER
Samsun'da koca dehşetinin ayrıntıları
Samsun'da anlamlı festivalSAMSUN HABER
Samsun'da anlamlı festival
TBB Avukat Spor Oyunları Bafra'da başladıSAMSUN HABER
TBB Avukat Spor Oyunları Bafra'da başladı

EN ÇOK OKUNANLAR

TFF 1. Lig: Balıkesirspor: 2 - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1 TFF 1. Lig: Balıkesirspor: 2 - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1
SIRADAKİ HABER
}