Haberlergündem Haberleriİzmir'de 4,8 büyüklüğünde deprem paniğe neden oldu

İzmir'de 4,8 büyüklüğünde deprem paniğe neden oldu - gündem Haberleri

Ege Deniz'inde merkez üssü Kuşadası Körfezi gerçekleşen deprem İzmir merkez ve ilçelerinde de hissedilen deprem, paniğe neden oldu.

+
-
İzmir'de 4,8 büyüklüğünde deprem paniğe neden oldu

EGE Denizi ’nde merkez üssü Kuşadası Körfezi  olan deprem Richter ölçeğine göre 4,8 büyüklüğünde deprem yaşandı.İzmir  merkezli ve ilçeler de hissedilen deprem vatandaşlarda paniğe yol açtı.

Ege Bölgesi ’nde yerin 1.93 kilometre altında gerçekleşen deprem paniğe neden oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi  ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Ege Denizi’nde, İzmir’in Seferihisar ilçesi  açıklarında oluşan depremin büyüklüğünü 4,9 olarak duyuruldu. Depremin ardından aynı bölgede 3.3 büyüklüğünde bir artçı deprem yaşandı.

 

 

 

 

 

 

 28 Geleneksel Yayla Seki Yağlı Güreşleri'ni Ali Gürbüz kazandıGÜNDEM
28. Geleneksel Yayla Seki Yağlı Güreşleri'ni Ali Gürbüz kazandı
Ağaoğlu: 'Transferi düşünmüyoruz'GÜNDEM
Ağaoğlu: 'Transferi düşünmüyoruz'
Ağabeyinin öldürüldüğünü internetten öğrendiGÜNDEM
Ağabeyinin öldürüldüğünü internetten öğrendi
'Malazgirt şehitleri' anısına fener alayıGÜNDEM
'Malazgirt şehitleri' anısına fener alayı

EN ÇOK OKUNANLAR

Bülent Korkmaz: 'Önümüze bakacağız' Bülent Korkmaz: 'Önümüze bakacağız'Levent Eriş: 'Geri dönüş çok önemli ve anlamlıydı' Levent Eriş: 'Geri dönüş çok önemli ve anlamlıydı'Fuat Çapa: 'Hakemler canımızı yakıyor' Fuat Çapa: 'Hakemler canımızı yakıyor'Yücel İldiz: 'Antalyaspor gibi zor bir takımı yendiğimiz için tabi ki mutluyuz' Yücel İldiz: 'Antalyaspor gibi zor bir takımı yendiğimiz için tabi ki mutluyuz'
SIRADAKİ HABER
}