HaberlerTrabzon HaberleriKurban satıcılarına hırsızlık, dolandırıcılık ve sahte para konusunda uyarı

Kurban satıcılarına hırsızlık, dolandırıcılık ve sahte para konusunda uyarı - Trabzon Haberleri

Trabzon'da polis kurban satıcılarına hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı uyarılarda bulundu.

+
-
Kurban satıcılarına hırsızlık, dolandırıcılık ve sahte para konusunda uyarı

Konuyla ilgili kurban satışı yapılan yerlerde satıcılara uyarılarda bulunan Trabzon Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri Kurban Bayramı'nda vatandaşların Kurban Bayramları'nı huzur ve güven ortamında geçirmeleri amacıyla kurban satışı yapılan yerlerdeki hayvan satıcıları ile bire bir görüşmeler yaptı.
Yapılan görüşmelerde kurban satıcılarına hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı uyarıda bulunan ekipler, bu konularda hazırlanan el broşürleri satıcılara dağıtılarak sahte paranın nasıl anlaşılabileceği yönünde bilgilendirme yaptı.
Ekipler ayrıca kurban satıcılarına alış veriş yaptıkları kişilerin telefonlarını almalarını ve teyit etmelerini isteyerek hayvan çadırlarında nakit para bulundurmamalarını, satış esnasında aldıkları paraları kontrol ettikten sonra bankaya yatırmaları, ücret almadan hayvanlarını teslim etmemeleri ve her türlü şüpheli durumu zaman kaybetmeden 155 polis hattına bildirmeleri yönünde uyarıda bulundu.Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla 86 öğrenci üniversiteyi kazandıGÜNDEM
Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla 86 öğrenci üniversiteyi kazandı
Muğla'da deniz ve kıyılar koruma altındaGÜNDEM
Muğla'da deniz ve kıyılar koruma altında
FİSKOBİRLİK'ten hem peşin hem de 25 kuruş fazla fiyatGÜNDEM
FİSKOBİRLİK'ten hem peşin hem de 25 kuruş fazla fiyat
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'tan Kazım Kurt'a ziyaretGÜNDEM
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'tan Kazım Kurt'a ziyaret

EN ÇOK OKUNANLAR

Emine Bulut'un son görüntüsü yürek dağladı Emine Bulut'un son görüntüsü yürek dağladıSon dakika! Samsun'da sel felaketi: 1 ölü Son dakika! Samsun'da sel felaketi: 1 ölü Cuma günü okunacak dualar ve esmalar Cuma günü okunacak dualar ve esmalar23 Ağustos Cuma Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu 23 Ağustos Cuma Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumuCinsel içerikli sitelere girmeden önce bir kere daha düşünün Cinsel içerikli sitelere girmeden önce bir kere daha düşününResimli güncel anlamlı Cuma mesajları 2019 Resimli güncel anlamlı Cuma mesajları 20192019-2020 sezonunun kuralları belli oldu 2019-2020 sezonunun kuralları belli oldu40 yıllık hayali gerçek oldu 40 yıllık hayali gerçek olduSamsun Valiliği'nde değişiklik Samsun Valiliği'nde değişiklikFındık bu gün ne kadar? 23 Ağustos Cuma fındık fiyatları Fındık bu gün ne kadar? 23 Ağustos Cuma fındık fiyatları
SIRADAKİ HABER
}