SAMSUN SON DAKİKA

Karadeniz'de gemi battı! Mürettebat kayıp
< >
HaberlerSAMSUN HABERİstanbul'dan geldi Samsun'da uyuşturucuyu buldu

İstanbul'dan geldi Samsun'da uyuşturucuyu buldu

Samsun'da piyasa sürülmeye hazır olan uyuşturucular narkotik köpeğinin otomobilde yaptığı arama sonucu yakalandılar.

+
-
İstanbul'dan geldi Samsun'da uyuşturucuyu buldu
İstanbul'dan geldi Samsun'da uyuşturucuyu buldu

Sansun 'un Havza  İlçesinde kokain ve uyuşturucu haplarını piyasaya sürmek isteyen uyuşturucu tacirleri narkotik köpeğinin otomobilde yaptığı arama sonucu yakalandılar.

İstanbul 'dan getirdikleri kokain ve uyuşturucu hapları Samsun'da piyasaya sürmek isteyen uyuşturucu tacirleri narkotik köpeğinin otomobilde yaptığı arama sonucu yakalandılar. Samsun'un Havza ilçesinde yaşandı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları çalışmalarda İstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirileceği ve piyasaya sürüleceği istihbaratını aldı. Narkotik polisi Havza ilçesinde Hacı A.'nın içinde bulunduğu otomobilde arama yaptı.

YÜKLÜ MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ 

Narkotik dedektör köpeği ile otomobilde yapılan aramada 4 bin 400 adet ecstasy uyuşturucu hap ile yaklaşık 100 gram kokain ele geçirildi. Olayla ilgili Ferhat P. de yakalanarak gözaltına alındı.Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğündeki sorguları tamamlanan Hacı A. ve Ferhat P., "uyuşturucu madde ticareti" suçundan Havza Adliyesine sevk edildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER