HaberlerSamsunSamsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü

Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü - Samsun Haberleri

Samsun Haber-Samsun'da endüstriyel malzeme satın mağaza ve deposunda çıkan yangın itfaiye ekiplerini uzun uğraşları ve TOMA'ların müdahalesi ile söndürüldü

+
-
Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü

Samsun Haber -Samsun 'da endüstriyel malzeme satılan mağaza ve deposunda çıkan yangın itfaiye ekipleri ve TOMA’ların da müdahalesiyle 4,5 saatlik bir çalışma sonucu söndürüldü. Tekkeköy ilçesi Kirazlık Mahallesi Atatürk Bulvarı  üzerinde endüstriyel temizlik ve ambalaj malzemeleri satışı yapılan bir mağazada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Alevler kısa sürede mağaza ve deposunu kapladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale ederek söndürme çalışması başlattı. Mağazada zaman zaman patlamalar yaşanırken yangın söndürme çalışmasına su tankerleri ve İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne ait 2 adet TOMA da destek verdi.

4,5 SAATLİK ÇALIŞMAYLA SÖNDÜRÜLDÜ 

Saat 14.00 sıralarında başlayan yangın 4,5 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangın söndürme çalışmasında 50 personel görev aldı. Enkaz çalışmaları ise devam ederken, mağazada büyük çapta zararın olduğun öğrenildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER