SON DAKİKA

Samsun'da bankada çalışan onlarca kişi karantinaya alındı
<>
HaberlerSamsunSamsunlu Vatandaşlardan anlamlı yürüyüş

Samsunlu Vatandaşlardan anlamlı yürüyüş - Samsun Haberleri

Samsun Haber-Samsun'da '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla binlerce vatandaş şehitler için yürüyüş gerçekleştirdi.

+
-
Samsunlu Vatandaşlardan anlamlı yürüyüş

Samsun Haber-Samsun 'da, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ” dolayısıyla binlerce vatandaşın katılımıyla şehitler için yürüyüş yapıldı. 

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde Samsun’da çeşitli programlar gerçekleştirildi. Samsun Valiliği koordinesinde gerçekleştirilen programlar kapsamında Vali Osman Kaymak  ve beraberindeki protokol üyelerince birlikte binlerce vatandaşın katılımıyla yürüyüş gerçekleştirildi.

İlkadım  ilçesi İstiklal Caddesi  üzerinde başlayan yürüyüş boyunca binlerce vatandaş ellerindeki Türk bayrakları ve dövizlerle çeşitli sloganlar atarak Cumhuriyet Meydanı ’na kadar yürüdü. Yürüyüşün ardından etkinlikler çeşitli programlarla devam etti.

Yürüyüşe ayrıca, Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, kamu kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER