Haberlergündem HaberleriTürkiye'nin ilk sondaj gemisinin adı ne?

Türkiye'nin ilk sondaj gemisinin adı ne? - gündem Haberleri

14 Temmuz Pazar günü 2019 KPSS Sınavı'nın 1. Oturumu yapıldı. Sınav bitiminde Türkiye'nin ilk sondaj gemisi nedir? Sorunun yanıtı en çok aranan soru oldu. İşte o sorunun cevabı?

+
-
Türkiye'nin ilk sondaj gemisinin adı ne?

2019 KPSS SORDU TÜRKİYE’NİN İLK SONDAJ GEMİSİ NE? 

Türkiye'nin ilk sondaj gemisinin adı nedir şeklinde bir soru soruldu. KPSS lisans sınavının ardından soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

Türkiye’nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? Sınava giren öğrencilerin merak ettiği sorular arasında bu soru da yer alıyor.

 10.15’ta başlayan ve 130 dakika süren sınava giren adaylar, soruların yanıtlarına bakarak doğru mu yanlış mı yaptıklarını bilmek istiyorlar.

 Peki Türkiye'nin ilk sondaj gemisinin adı nedir? İşte KPSS lisans sorusunun cevabı

TÜRKİYE'NİN İLK SONDAJ GEMİSİ DEEPSEA METRO-2 

Antalya açıklarına demir atan ve 'Deepsea Metro-2' olan ismi Fatih olarak değiştirilen dev gemi, Akdeniz'de devam eden petrol arama çalışmalarında sondaj çalışması gerçekleştirecek.

 

 

 Samsunlu futbolcu darp edildiGÜNDEM
Samsunlu futbolcu darp edildi
Sivas'ta trafik kazası: 2 yaralıGÜNDEM
Sivas'ta trafik kazası: 2 yaralı
Erbil saldırısının ikinci faili yakalandıGÜNDEM
Erbil saldırısının ikinci faili yakalandı
Bergama'da fabrikada kazan patladıGÜNDEM
Bergama'da fabrikada kazan patladı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangın Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangınSamsun'da genç metruk bir evde ölü bulundu Samsun'da genç metruk bir evde ölü bulunduBinbaşı Akkuş'un cenazesi Samsun'a getirildi Binbaşı Akkuş'un cenazesi Samsun'a getirildiEskişehirspor Göztepe maçını canlı izle Eskişehirspor Göztepe maçını canlı izleSamsun'da çıkan yangına Toma desteği Samsun'da çıkan yangına Toma desteğiİçişleri Bakan Süleyman Soylu Samsun'a geldi İçişleri Bakan Süleyman Soylu Samsun'a geldiSamsunlu Şehit Binbaşı Akkuş son yolculuğuna uğurlandı Samsunlu Şehit Binbaşı Akkuş son yolculuğuna uğurlandıFındık fiyatları son durum! 20 Temmuz Cumartesi Fındık fiyatları son durum! 20 Temmuz CumartesiSamsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldüSamsun'da eskimeyen moda Samsun'da eskimeyen moda
SIRADAKİ HABER
}