HaberlerSamsun hava durumu Haberleri14 Temmuz Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu!

14 Temmuz Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu! - Samsun hava durumu Haberleri

14 Temmuz Pazar günü Samsun'da hava nasıl olacak? Samsun'da hava bugün yağışlı mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
14 Temmuz Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu!

Samsun’da hava durumu  bugün Meteroloji 10. Bölge Müdürlüğü 'den alınan verilere göre parçalı bulutlu olacak. Hava sıcaklığı en düşük 18 olurken en yüksek 26 dereceyi görecek.

SAMSUNDA HAVA ÖĞLEN NASIL OLACAK 

Samsun Meteoroloji 10. Bölge müdürlüğünün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava gün boyu parcalı bulutlu olacak öğleden sonra güneşin ağır basacağı tahmin ediliyor.

SAMSUNDA HAVA AKŞAM NASIL OLACAK 

Samsun'da akşam hava serinliğini koruyacak.

SAMSUN'DA BU GÜN YAĞMUR YACAKMI? 

Samsun Meteoroloji 10. Bölge müdürlüğünün yapmış olduğu açıklamalarına göre Samsun'da 14 Temmuz Pazar günü yağış gözükmüyor.


SAMSUN İLİ VE İLÇELERİNDE HAVA DURUMU 


19 Mayıs Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ayvacık Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 10 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor

Bafra Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor


Canik Hava Durumu   Kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32 derece olacak.

Çarşamba Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 10 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 10 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ladik Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 8 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.


Salıpazarı Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor

Tekkeköy Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyorlacak.

Terme Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 13 en yüksek sıcaklı ise 29 derce olacağı tahmin ediliyor

Yakakent Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor

Lâdik Kayak Merkezi Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 7 en yüksek sıcaklı ise 19 derce olacağı tahmin ediliyorSamsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldüSAMSUN HABER
Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü
Samsun' Kapıkayafest hazırlıkları devam ediyorSAMSUN HABER
Samsun' Kapıkayafest hazırlıkları devam ediyor
Samsun'da çıkan yangına Toma desteğiSAMSUN HABER
Samsun'da çıkan yangına Toma desteği
Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangınSAMSUN HABER
Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangın

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangın Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangınSamsun'da genç metruk bir evde ölü bulundu Samsun'da genç metruk bir evde ölü bulunduBinbaşı Akkuş'un cenazesi Samsun'a getirildi Binbaşı Akkuş'un cenazesi Samsun'a getirildiEskişehirspor Göztepe maçını canlı izle Eskişehirspor Göztepe maçını canlı izleSamsun'da çıkan yangına Toma desteği Samsun'da çıkan yangına Toma desteğiİçişleri Bakan Süleyman Soylu Samsun'a geldi İçişleri Bakan Süleyman Soylu Samsun'a geldiSamsunlu Şehit Binbaşı Akkuş son yolculuğuna uğurlandı Samsunlu Şehit Binbaşı Akkuş son yolculuğuna uğurlandıSamsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldüFındık fiyatları son durum! 20 Temmuz Cumartesi Fındık fiyatları son durum! 20 Temmuz CumartesiSamsun'da yapılmakta olan meslek bitmek üzere Samsun'da yapılmakta olan meslek bitmek üzere
SIRADAKİ HABER
}