HaberlerSamsun Haberleriİlkadım'da Çöp Krizi

İlkadım'da Çöp Krizi - Samsun Haberleri

Samsun İlkadım'da yaşanan çöp krizi mahalleliyi isyan ettirdi.

+
-
İlkadım'da Çöp Krizi

Samsun Bahçelievler mahallesi' nde ana yolun kenarında bulunan çöp konteyneri akşam saati olması rağmen çöpçüler tarafından boşaltılmadı.

MAHALLELİ İSYAN ETTİ 

Mahalle sakinleri çöpten gelen kötü kokulara isyan etti. Yaşanan bu olumsuz durumun bir daha tekrarlanmamasını ve bir an önce telafi edilmesini istediler.

BU İLK DEĞİL 

Mahalle sakinleri Bahçelievler mahallesinde yaşanan bu olumsuz durumun ilk kez yaşanmadığını, birkaç kez tekrarlandığını öne sürüyor. Mahalle sakinlerinin iddialarına göre İlkadım Belediye’si ne bağlı çöpçülerin Bahçelievler Mahallesi çöplerini almadan geçtikleri ilk gece olmadığını dile getirdiler.

 HABER:Sinem DenizSamsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldüSAMSUN HABER
Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü
Samsun' Kapıkayafest hazırlıkları devam ediyorSAMSUN HABER
Samsun' Kapıkayafest hazırlıkları devam ediyor
Samsun'da çıkan yangına Toma desteğiSAMSUN HABER
Samsun'da çıkan yangına Toma desteği
Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangınSAMSUN HABER
Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangın

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangın Samsun'da iş yerinde büyük çaplı yangınSamsun'da genç metruk bir evde ölü bulundu Samsun'da genç metruk bir evde ölü bulunduBinbaşı Akkuş'un cenazesi Samsun'a getirildi Binbaşı Akkuş'un cenazesi Samsun'a getirildiEskişehirspor Göztepe maçını canlı izle Eskişehirspor Göztepe maçını canlı izleSamsun'da çıkan yangına Toma desteği Samsun'da çıkan yangına Toma desteğiİçişleri Bakan Süleyman Soylu Samsun'a geldi İçişleri Bakan Süleyman Soylu Samsun'a geldiSamsunlu Şehit Binbaşı Akkuş son yolculuğuna uğurlandı Samsunlu Şehit Binbaşı Akkuş son yolculuğuna uğurlandıFındık fiyatları son durum! 20 Temmuz Cumartesi Fındık fiyatları son durum! 20 Temmuz CumartesiSamsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldü Samsun'da çıkan yangın uzun uğraşlarla söndürüldüSamsun'da eskimeyen moda Samsun'da eskimeyen moda
SIRADAKİ HABER
}