HaberlerSamsunsporCaner Arıcı resmen Samsunspor'da

Caner Arıcı resmen Samsunspor'da - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ederken son olarak tecrübeli sağ bek oyuncusu Caner Arıcı'yı renklerine bağladılar.

+
-
Caner Arıcı resmen Samsunspor'da

Genel Menaje Mustafa Aztopal  ve Teknik Menajerimiz Yücel Uyar ’ın yer aldığı imza töreninde Caner Arıcı  kendisini 2 yıllığına Samsunspor lu yapan imzayı attı.

İmza töreni öncesi konuşan Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Bugün bir transferimiz daha tamamlıyoruz. Son derece hırslı, tecrübeli,şampiyonluklar yaşamış, güzel karakterli bir kardeşimizi aramıza katmaktan son derece mutluyuz. Bugün Caner Arıcı kardeşimiz ile 2 yıllık sözleşme imzalıyoruz. Bu seneki şampiyonluk hedefimize geçmiş dönemlerde yaşadığı şampiyonlukların da etkisiyle çok büyük katkı sağlayacağına inandığımız kardeşimize ben ‘hoş geldin’ diyorum. İnşallah her iki taraf için de iyi olur” ifadelerini kullandı.

Caner Arıcı’yı Türk futbolunun yakından tanıdığı bir futbolcu olduğunu belirten Teknik Menajer Yücel Uyar, “Bir tecrübe, bir deneyimi aramıza kattık. Şampiyonluğumuzda inşallah büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Caner Arıcı’yı anlatmaya gerek yok. Türk futbolu yakından tanıyor. Özellikle Spor Toto 1.Lig’de büyük başarılar kazanmış, istikrarlı, net bir oyuncu. Hocamızın da talep ettiği bir oyuncuydu.

Aramıza katıldığı için mutluyuz. Samsunspor camiasına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.Yılport Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu ifade eden Caner Arıcı ise, “İnşallah bize inananları mahcup etmeyeceğiz. Geçen sene kaçan bir şampiyonluk vardı. Bu sene bu şampiyonluğu sahada savaşarak, mücadele ederek sonuna kadar kovalayarak elde etmek istiyoruz. İnşallah hayırlı olur”şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER